|

تولد بازی ملیکا شریفی نیا با موی فرفریش؛ این شیطونیا تو تراس آخه!

ملیکا شریفی نیا به مناسبت زاروز تولدش پست و استوری برای خود گذاشت که ظاهرا استوری منتتشر شده سورپرایزی برای تولد 35 سالگی بوده.

لینک کوتاه کپی شد
4

ملیکا شریفی نیا بازیگر معروف و خوش چهره ایرانی است که در خانواده ای کاملا هنری و بازیگر بزرگ شده است. مادر و پدر ملیکا خانم از هنرمندان سرشناس سینما هستند خواهرش هم که بسیار دوست داشتنی و مشهور.

به گزارش«شایانیوز» محمدرضا شریفی نیا را به عنوان آچار فرانسه سینما می دانند و قطعا با وجود همچین خانواده ای باید هم بازیگر از آب دربیای! ناگفته نماند ملیکا خانم خودش هم استعداد خوبی در این زمینه دارد. وی حاشیه ای در فضای مجازی و سینما ندارد اما طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. در اینستاگرام بیش از 1.4 میلیون دنبال کننده دارد و به تازگی هم تولد 35 سالگی اش را جشن گرفت. در ادامه استوری خانم بازیگر را برای تولد بازی اش مشاهده می کنید.

ملیکا شریفی نیا را اغلب با رژ قرمز و شال قرمز می بینیم که قطعا علاوه بر اینکه این تم به او خیلی می آید آن را خیلی هم دوست داشته باشد. وی به تازگی هم عکسی با همین ویژگی ها از خود منتشر کرد با ژست همیشگی نیم رخش و متنی جالب نوشت که با کلی کامنت و تبریک همراه شد. در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.

ملیکا شریفی نیا

ملیکا خانم در کپشن پستش نوشت:

و بارانِ بی‌امانَش

نشده شب و روزِ تولدم بارون نیاد

برای ۵ دقیقه هم که شده اومده

ایشالا از این به بعدم نشه

نه_به_آفتاب (مگر برای عکس!)

ممنونم از تبریک‌های زیباتون

امیدوارم روزی برسه که ببینم جواب همه رو دادم

ولی بعیده، خیلی بعید...

مرسی از همه‌ی عزیزای دلم که «هفته‌ی» تولدم رو ساختن! احساس کردم دو سالَمه

تشکر ویژه از فن‌پیج‌های دوست‌داشتنی

مثل همیشه خجالتم دادین

دوستون دارم

ملیکا شریفی نیا

ملیکا خانم: یه مرد خوب برا ازدواج می خوام!

ملیکا شریفی نیا در یکی از قسمت های برنامه «دورهمی» از مهمانان مهران مدیری بود که در ان مدیری از ملیکا درباره ازدواج سوال می کند

خانم بازیگر ظاهرا به دنبال یک مرد خوب برای ازدواج است. ناگفته نماند او یک بار ازدواج کرده و طلاق گرفته است.

ناگفته نماند ملیکا شریفی نیا خیلی هم بر روی پدرش تعصب دارد و غیرتی است و خیلی وقت ها شده که از محمدرضا شریفی نیا در پست هایش دفاع کرده است.

ملیکا شریفی نیا و پدرش

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی