|

استایل هالووینی بهاره خانم رهنما؛ شالش چرا به جای رو سر دور گردنشه؟

بهاره رهنما به تازگی برای اجرا برنامه نمایش خوانی به ترکیه سفر کرده است.

لینک کوتاه کپی شد
3

بهاره رهنما بازیگر و شاخ اینستاگرام که در فضای مجازی بسیار فعال است و تقریبا هیچ رخداد و نیست که بهاره خانم استوری نکند از هالووین هم غافل نشد و برای این جشن و مراسم غربی هم استوری منتشر کرد.

به گزارش«شایانیوز» رهنما بعد از ازدواج با حاجی بسیار فعال تر شد و حالا او را در هر زمینه ای پیدا میکنید. بهاره رهنما خود نیز دارای چند بیزینس است که در طول روز بار ها آن ها را تبلیغ می کند و سعی دارد با انتشار پست ها و استوری های مختلف همش تو چشم باشد.

baharehrahnama48-vaghtesobh

dd571245-b270-4c0f-9e60-1efdc76859c9

baharehrahnamal_1635875885

البته آنطور که بهاره گفته این تصاویر مربوط به سال گذشته و زمانی است که برهاره برای دیدن خواهرش بزرگش به کانادا سفر کرده بود.

بهاره رهنما خیلی کم پیش می آید که تیپ های معمولی و ساده بزند اما به جایش تا دلتان بخواهد استایل هایی رنگی و نه چندان جذاب دارد و مورد تمسخر و انتقاد کاربران قرار میگیرد.

البته بهاره خانم خیلی هم از حواشی ای که برایش ایجاد می شود بدَش نمی آید. او با همین حواشی و بر سر زبان افتادن توانست پیج اینستاگرامی خود را به حدود 5 میلیون فالوور برساند و از طریق تبلیغات کسب درآمد بسیار بالایی داشته باشد. از آن طرف هم همسرش آقای عباسی که دارنده برند آرایشی بهداشتی ژاکسی است بسیار بسیار دیده و معروف تر شد!

ladyrain.baharehrahnama_1634297158_2

خانم بازیگر حالا پس از تجربه های مختلف به دنبال نمایش نامه خوانی آن هم در استانبول است اما اینکه چرا این حرکت در ایران انجام نشد و به ترکیه رفته مشخص نیست. در ادامه ویدیو مربوط به تبلیغ نمایش خوانی بهاره رهنما در استانبول را می بینیم.

پیشنهادات ویژه

 • مریم ارسالی در

  کاش مسواک میزد بعد عکی میگرفت !!!!

 • ناشناس ارسالی در

  اه اه اه مزخرفترین بازیگری هستی بهاره رهنما خجالت نمیکشه چقد سبکه

 • افسانه ارسالی در

  خداوندا این بشر چرا این قدر نچسب اخه

 • به تو چه ارسالی در

  اصن ب شما چ شالش کجاس:/

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی