|

تولد "یکتا ناصر" با کیک کلاکتی؛ بازیگر شدن خانم خانما به لطف آقای شوهر!

یکتا ناصر بازیگر شناخته شده ایرانی است که به مناسبت تولدش تصاویری خانوادگی با شوهر و دخترش سوفیا منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

یکتا ناصر بازیگر شناخه شده ای می باشد که با بازی در فیلم «رحمان 1400» کمی به نقش هایش تنوع داد، البته آن هم چون شوهر جانش سبک فیلمش را تغییر اد زیرا خانم بازیگر تنها در فیلم و سریال های همسرش دیده می شود.

به گزارش«شایانیوز» خیلی از کاربران و مخاطبین بر این عقیده اند که یکتا ناصر شانس آورده و به برکت کارگردان بودن منوچهر هادی توانسته در فیلم و سریال ها شبکه خانگی بازی کند. از این ها بگذریم خانم بازیگر ابان ماهی است و به مناسبت زادروزش تصاویری از تولد کوچولویی که داشتند منتشر کرد. اما چیزی که نظر کاربران را به بود جلب کرد کیک تولد هنری و مدل فیلمی یکتا ناصر است که در ادامه مشاهده می کنید.

یکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر و منوچهر هادی

اما یکتا ناصر طبق معمول در سریالی که شوهر جانش کارگردان می کندحضور دارد. «نیسان آبی» سریال شبک خانگی است که به تازگی شروع به پخش کرده و قالبی طنز گونه دارد. 

البته عده ای از کاربران هم چون از سریال گیسو ناراضی بوده اند، منوچهر هادی را برای این که خیلی سریع اقدام به تولید نیسان آبی کرده است را مورد انتقاد قرار داده اند.

یکتا ناصر در ۱۹ سالگی به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرده و در تست انتخاب بازیگر شرکت نمود بطوریکه در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد.

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه‌دار است. 

یکتا ناصر

یکتا ناصر و ماجرای ازدواج او

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینمای ایران است. این زوج صاحب فرزندی به نام سوفیا هستند.

یکتا ناصر یک سال پس از بازی در فیلم سینمایی پرفروشِ “من سالوادور نیستم” در اسفند سال ۱۳۹۴ با منوچهر هادی کارگردان این فیلم ازدواج کرد و کمتر از یک سال بعد صاحب دختری به نام سوفیا شدند.منوچهر هادی ، درسال ۱۳۶۳ درجنگ ایران وعراق پدرش را ازدست دادو پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت. و تجربه هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارک را از سر گذراند.

یکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر و منوچهر هادی

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی