|

(عکس) سلفی "نرگس محمدی" وسط یک آرایش غلیظ!

نرگس محمدی بازیگر 36 ساله سینما و تلویزیون با انتشار تصویری جدید صفحه اینستاگرام خود را بروز کرد.

لینک کوتاه کپی شد

نرگس محمدی بازیگر کم کار و البته کم حاشیه سینما و تلویزیون که بیشتر او را با سریال ستایش می شناسیم تصویری جدید از خود در حین آرایش منتشر کرد.

نرگس محمدی که مدتی که داغدار برادرزاده اش بود و فعالیت خاصی در اینستاگرام نداشت حالا و بعد از مدتی گویا به زندگی عادی خود برگشته است.

narges mohammadi

نرگس محمدی و علی اوجی چرا بچه دار نمی شوند؟

نرگس محمدی چند سالی است با علی اوجی ازدواج کرده اما این زوج هنوز فرزندی دارند. نرگس جندی پیش با حضور در یک گفتگو از دلیل اینکه بچه ندارند گفت.

بیوگرافی نرگس محمدی

نرگس محمدی  بازیگر سینما و تلویزیون متولد 9 فروردین 1364 است و 34 سال سن دارد.تحصیلات: نرگس محمدی دارای مدرک کارشناسی پرستاری می باشد.نرگس محمدی با بازی نقش ستایش در سریال ستایش به شهرت رسید و به خوبی شناخته شد.

نرگس محمدی می گوید مادرم کارمند صدا و سیما بود و با محیط های هنری آشنایی داشت، از طرفی تمام اعضای خانواده ام به فیلم علاقه مند بودند. اما موضوعی که وجود داشت این بود که خانواده ام اصرار داشتند اول درسم تمام شود و بعد به طور جدی وارد عرصه بازیگری شوم که خدا را شکر این اتفاق هم افتاد.

nargesmohammadi_narges_1631376584

 • محمد ارسالی در

  اگر بچه دار نشدن عمدی است، که با توجه سن و.سالش کار بسیار نادرستی میکنند و ممکنه دیگه بچه دار نشوند، نمی دانم چه طور تحصیلات ایشان در
  ارتباط با علم پزشکی هست و از خطر اینگونه رفتارها بی اطلاع است؟
  اگر عمدی نیست که خداوند انشاله به این زوج لطف کند و به زودی صاحب فرزند شوند ،

 • ناشناس ارسالی در

  کجاش‌ غلیظه‌ از‌ کاه‌ کوه‌ میسازید

 • ناشناس ارسالی در

  من که آرایش غلیظ نمی بینم ساده بوده بانمک

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه