|

"نفیسه روشن" ظاهرا اربعین ماه عسل بوده؛ خانم بازیگر تند تند عاشق میشه! +عکس

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون است که چند روز پیش با کربلا رفتنش گرد و خاک در فضای مجازی به پا کرد، حالا هم با عشق و عاشقی اش!

لینک کوتاه کپی شد

نفیسه روشن بازیگر نه چندان محبوب ایرانی است که تنها در نقش هایش مردم او را دوست دارند نه واقعیت! روشن به تازگی به سفر کربلا رفته که این زیارت برای او با حواشی بسیار تندی همراه شد.

به گزارش«شایانیوز» این هنرمند قدم به قدم در این راه از خود عکس و فیلم انتشار داد و با خوابی که از امام حسین در مصاحبه تعریف کرد باعث شد تا بیشتر کاربران این کار او را نمایشی بدانند. نفیسه حالا از سفر برگشته اما با کوله باری از توهین به مردم. او تعداد زیادی استوری جدید منتشر کرد و در آن ها از مردم ایران بدگویی و از مردم عراق خوب گفت که احتمالا این عمل خانم بازیگر هم مورد هجوم کاربران قرار می گیرد.

اما نکته جالب اینجاست که در این میان و هنوز از راه نرسیده تصویر دست خودش را گذاشت و نوشت: یا علی گفتیممممم و عشق آغاز شددددد

ناگفته نماند نفیسه روشن به تازگی از همسر خود طلاق گرفته است. ظاهرا وی به سفر زیارتی نرفته و با این تفاسیر بیشتر می خورد ماه عسل بوده باشد تا عزاداری اربعین! 

نفیسه روشن

و اما استوری های جنجالی و توهین آمیز نفیسه روشن به مردم

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن

 

پیشنهادات ویژه

  • رضا ارسالی در

    شوهرش عراقیه که اینقد قربون صدقه مردم عراق میشه

  • ناشناس ارسالی در

    خاک تو سرت بیگانه پرست خرافاتی

  • ناشناس ارسالی در

    دولیبرتی بیسواد! همین مردم مهربون عراق بودن که تحت فرماندهی صدام ملعون ۸ سال ملت ایران به خاک و خون کشیدن و کشورمون نابود گردن این چیزا رو بفهم نفهم!

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی