|

دل و قلوه عاشقونه "بهاره خانم رهنما و حاجی" جلو چشم 5 میلیون آدم!

بهاره رهنما بازیگر شیطون و معروف ایرانی با انتشار تصویر و منتی عاشقانه از اولین روز پاییز نوشت.

لینک کوتاه کپی شد

بهاره رهنما بازیگر مطرح و معروف ایرانی است که گمان نکنم کسی او را نشناسد. رهنما از زنان فعال در فضای مجازی و کاری است. وی همیشه چهره ای بشاش و خنده رو دارد.

به گزارش«شایانیوز» خانم بازیگر درآمد بسیار خوب و بالایی از طریق اینستاگرامش دارد و نه تنها تبلیغات پیج های دیگر را انجام می دهد بلکه خود نیز چند بیزینس در زمینه خدمات به بانوان دارد و آن ها را هم دائما به کاربران معرفی می کند. امیر خسرو عباسی همسر رهنما نیز مالک برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی است و بهاره رهنما از طریق همین برند با حاجی آشنا می شود. ناگفته نماند آقای عباسی با این ازدواج و با استفاده از شهرت بهاره توانست برند خود را بیشتر معرفی و معروف کند.

بهاره و حاجی تصاویر دونفره زیادی در دنیای مجازی منتشر کرده اند که گاهی ژست های نامعقولشان باعث حرف و حدیث می شود. البته آن ها هیچ گاه به این سخنان بها نداده و توجهی نمی کنند و به کار خود ادامه می دهند. وی به تازگی نیز تصویری ژورنالی در کنار حاجی با ژستی دلبرانه انتشار داد و به بهانه شروع پاییز متنی عاشقانه نوشت.

b.rahnama_1632254492

بهاره در کپشن پستش نوشت:

امشب یک ساعت را دوبار زندگی میکنیم... این هدیه مهر است به عشاق ...

امشب ساعتها از ٢٤ به ٢٣ برمیگردد و من یکساعت بیشتر دارمت... پاییزتون پر از خبرهای خوب و مبارک...

و حاجی در پاسخ به همسرش نوشت:

پاییز دوست‌ داشتنی است چون تو دوستش داری

مثل باران که زیباست، چون تو زیبایی

b.rahnama_1606469084

بیوگرافی بهاره رهنما:

بهاره رهنما 10 آذر سال 1352 در روستای هزاوه اراک بعنوان فرزند دوم به دنیا آمد ، یک خواهر بزرگتر بنام بهانه متولد 1343 و یک برادر دوقلو بنام رهام دارد که دکتر می باشد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

بیوگرافی امیر خسرو عباسی:

امیر خسرو عباسی متولد 1353 و ساکن محله الهیه تهران است.  
مهندس امیرخسرو عباسی مدیر شرکت پارس پخش کهن است که تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس (HIGHNESS-JUXI)  را انجام می دهند.

امیر خسرو عباسی

در سال ۹۵ به عنوان جوان کارآفرین برای راه اندازی تولیدات محصولات آرایشی و بهداشتی ایرانی معرفی شده است. وی در سال 1392 و 1393 موفق به دریافت تندیس از دست نماینده وزیر شد. همچنین اولین کرم شتر مرغ در ایران توسط شرکت امیر خسرو عباسی تولید شده است.

بهاره رهنما و همسرش

 • رضایی سرملی ارسالی در

  کمتر خودتو برای مردم آرایش کن اين مردم دلشون خونه لعنتی

 • ناشناس ارسالی در

  ازسن وسالش خجالت نميكش اين اداها بايد دخترش بكنه ه

 • عطرین ارسالی در

  واقعا که پیزن خجالت بکش😂😂

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا که
  خوب تو که انقدر دارید بریدتویه کشور دیگه واین اداهارو دربیارید.تواین کشورنباش دیگه

 • لیلا ارسالی در

  به شما چه عاشقتم بهاره کاش ما هم مثل اون روحیه خوب داشتیم.....حسودها

 • لیلاه ارسالی در

  عاشقتم بهاره این ها حسود هستمد

 • ناشناس ارسالی در

  ادم با تریلی شاخ به شاخ کنه.ولی کوتوله وخپل.عین تازیر کوچولوها نباشه.که شوهرش از بالا به پایین بخواد نگاه کنه .خانم رهنما تموم کن این فخر فروشی رو.اشغال به درد نخور.اتفاقا تو هرچه پیر میشی که هستی عین ماده خرها میشه قیافت.عن خانم....

 • ناشناس ارسالی در

  حاجی بی غیرت برو زن تو جمع کن مرد جماعت اینقدر بی غیرت زن تو همون تو خونتم میتونی بغل کنی ب غیرت

 • ناشناس ارسالی در

  ممکنه

 • ناشناس ارسالی در

  البته که برای انجام بعضی کارها روحیه ی خوب لازمه؛ اما برای اشتراک گزاری همون کارها بی ظرفیتی، عقده ای بودن، و نیازمند دیده شدن لازمه.......

 • ریحانه ارسالی در

  واقعا نکع دیگه شورشو درآوردن

 • ۰۰ ارسالی در

  به یک روان شناس مراجعه کنید حاجی

 • ابی ارسالی در

  فدایی دارین هرچی خوشگله

 • با اسمم چکارداری ارسالی در

  خاک برسرت بهاره رهنما خجالت بکش با این همه شهیددرکشورمان با این وضع خوبه اسمت مسلمانه خا کبرسرشوهربی غیرتت بهش بگوبره ازخروس غیرت یادبگیره

 • فرشاد ارسالی در

  واقعا این زن وشوهر هردو بسیارخوشتیب ولایقی هستند واقعا زیباترین لباسی که دیدم همین زرشکی تن خانم رهنمابود انصافا برازنده ات .هرجوری شده نمونه این لباس روپیدامیکنم تا به عشق زندگیم تقدیم کنم . خلایق هرچه لایق .لیاقت بهترینها رودارن .دمشون گرم .انشالله ماهم یه روزپول داشته باشیم تابتونیم زندگی کنیم وخوش باشیم .

 • ناشناس ارسالی در

  این کارها واین سبک بازیا واین بی حیایی ها برخلاف آموزه های قرآنه مامسلمانیم باید راستای آموزه های قرآن حرکت کنیم

 • مریم ارسالی در

  ای زن 48 سال داری دختر دم بخت داری دختر حاجی هم نوجونه این اداها دیگه چیه ؟تو خلوت خودتو حاجی این کارارو بکن اگه حاجی را واقعا دوست داری!
  به جای این کارا تو کار خیر شرکت کن به فقرا کمک کن به زندانی ها.برای عروس و دامادها جهاز تهیه کن این طوری اسمتو تو دل مردم حک کن با طلا.
  همان طور که زیبایی امیدوارم کارهای زیبایی که گفتم را انجام بدی و حامی مردم نیازمند در آینده ای نه چندان دور باشی به امید آن روز ...

 • آرزو ارسالی در

  بهاره خودتو به دکتر نشون بده توهم زدی تازه عروس 20 ساله نیستی هم سن و سالای تو نوه دارن .مثل یک زن خوب سنگین باش وخوش پوش و دیگه اینقدر پایین دامنتو با عشوه نکش اه اه زن شفت .خدا این زیبایی رو به خیلی ها داده در راه درست استفاده کن خپل کوتله که با پاشنه بلند خودتو به زور تا شانه حاجی می رسونی نردبون نمیخوای؟

 • یاسمن ارسالی در

  کسی که این همه ادا در میاره میخواد لج شوهر سابقشو در بیاره .این کارا بیهوده است زندگی الانت هم پوشالی است عشق های زن وشوهرهای قدیمی ماندگار بود از اونا یاد بگیر ظاهرنما.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه