|

تیکه مهراب خان به مسئولان غارنشین؛ مشکل رگ گردن با کافور حل میشه!

مهراب قاسم خانی به تازگی استوری هایی جالب منتشر کرد و در آن ها از پوشش بانوان تیم ملی فوتبال که موجب اعتراض یکی از نمایندگان شده بود نوشت.

لینک کوتاه کپی شد

مهراب قاسم خانی طراح دکور، بازیگر و نویسنده ایرانی است که اغلب در موضوعات سیاسی و مسائل کشور واکنشات زیادی نشان میدهد. گاهی گفته های آقای بازیگر بسیار جنجالی و خطرناک است اما با این حال نظرش را اعلام می کند.

به گزارش«شایانیوز» مهراب قاسم خانی همسر سابق شقایق دهقان می باشد که ثمره این ازدواج یک فرزند پسر است. خبر طلاق این زوج چندی پیش رسانه ای شد و حالا تصاویر بسیار صمیمی مهراب را با مارال فرجاد می بینیم اما هنوز خبری از رابطه این دو قطعی نشده است و فعلا در حد شایعه است.

مهراب قاسم خانی به تازگی استوری هایی جالب منتشر کرد و در آن ها درمورد پوشش بانوان تیم ملی فوتبال که موجب اعتراض یکی از نمایندگان شده بود نوشت. او همچنین اعتراضی هم درباره موضوع جلوگیری از ادامه تحصیل دختران افغانستانی کرد.

مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی

بیوگرافی مهراب قاسم خانی:

مهراب قاسم‌خانی ۱۶ آذر ۱۳۵۰ در خانواده‌ای آذری در تهران متولد شد. او دو بار ازدواج کرده‌است. حاصل ازدواج اولش یک دختر به نام نیروانا است. پس از جدایی از همسر اولش، وی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان ازدواج کرد. حاصل این ازدواج پسری به نام نویان است.

مهراب قاسم خانی

فعالیت در تلویزیون 

فعالیت جدی‌اش در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما؟ که برنامه‌ای طنز به کارگردانی مهران مدیری بود آغاز نمود. اما به گفته خود او اوج کارهای هنری‌اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌گردد. در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌چین را با نوشته‌های خود یاری رساندند.

پس از آن در پاییز و زمستان همان سال به همراه برادر بزرگ خود پیمان قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان، مهدی مظلومی را در ساخت طنز کمربندها را ببندیم یاری رساندند.

پس از مدتی در پاییز و زمستان ۱۳۸۴ از فیلم‌نامه‌نویسان شبهای برره شد و سال ۱۳۸۵ را با باغ مظفر به پایان رساند.

کار بعدی او در تلویزیون نیز مجدداً همکاری با پیمان قاسم خانی در نوشتن فیلمنامه سریال مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری بود که نوروز۱۳۸۷ از تلویزیون پخش شد. وی در تابستان و پاییز ۱۳۸۸ سریال مسافران را به کارگردانی رامبد جوان روی آنتن داشت.

یکی از موفق‌ترین کارهای مهراب، سریال ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت بود که تابستان ۱۳۹۰ از شبکه سوم سیما پخش شد.

آخرین کار پخش شده از او سریال پژمان به کارگردانی سروش صحت است.

در سال ۱۳۹۵ وی با کارگردانی و نویسندگی در مجموعهٔ دورهمی پس از چند سال ممنوع‌الکاری در تلویزیون به تلویزیون برگشت ولی به دلیل مشکلاتی از نوشته شدن اسم او در تیتراژ ممانعت شد. پس از پخش ۱۲ قسمت از این مجموعه، وی حتی از ورود به لوکیشن مجموعه نیز منع شد.

مهراب قاسم خانی و دخترش نیروانا

مهراب قاسم خانی و دخترش نیروانا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه