|

تلاش "دنیا جهانبخت" برا اینکه نشون بده حاملس؛ بدنو ریخت بیرون!

تصاویری از دنیا جهانبخت منتشر شده که سعی دارد نشان دهد شکمش برآمده و باردار است.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا جهانبخت خانم شاخ مجازی و اخبار داغ این روز های اینستاگرام است. او ده روزی می شود که بی شوهر مانده و طبق معمول پس از مدتی رابطه عاشقانه شخص مقابل ولش کرده و رفته است.

به گزارش «شایانیوز» جهانبخت با توجه به حواشی که برای خود ساخته حالا مجبور است برای اثبات آن ها کاری کند. مهراد جم بعد از اینکه به ایران بازگشت اعلام کرد طبق آزمایشات DNA بچه ای که دنیا باردار است مال او نیست و پدرش شخص دیگری می باشد. به همین دلیل دنیا جهانبخت هم دیروز صحبت هایی تهدیدآمیز برای مهراد استوری کرد اما بعد از ساعاتی کوتاه همه استوری هایش پاک شد.

حالا خانم پرحاشیه تصاویری از خود منتشر کرده که در آن ها با لباسی نیمه است تا نشان بده شکمش برآمده و باردار می باشد. اما نکته ای که برای کاربران سوال شد اینست که خانمی که هفت ماهه باردار است چرا شکمی به این کوچکی دارد و دوم اینکه با توجه به تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید دنیا جهانبخت به قدری کمرش را قوس داده تا کمی شکمش بیرون بزند!

ناگفته نماند دنیا جهانبخت هوش خوبی دارد که به این راحتی و تنها با کمی برنامه ریزی چند ماهه توانست به نزدیک 13 میلیون فالوور برسد و قطعا از آن طرف هم درامد دلاری اش بیشتر شود.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

 

 • غفار ارسالی در

  وقتی برای همیشه به جهنم واصل شدمیفهمه نبایدگوه خوری کنه

 • زهرا ارسالی در

  چقدراخه توچندشی نکبت

 • ناشناس ارسالی در

  چندش

 • ناشناس ارسالی در

  خاک بر سر هر چی بیشعوره

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه