|

افشاگری مهراد جم؛ بچه مال من نیست+ سونوگرافی دنیا جهانبخت!

مهراد جم بعد از کشمکش های اخیر با دنیا جهانبخت سرانجام مواردی را بیان کرده است، به گفته مهراد بچه ای که دنیا باردار است برای مهراد نیست.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا جهانبخت چند روزی است که اینستاگرام را در دست خود گرفته و هر روز خبری جدید از کار های او با مهراد به گوش می رسد. دنیا چند روز پیش اعلام کرد که مهراد قصد ترک او و فرزندشان را دارد و می خواهد به ایران بازگردد.

به گزارش «شایانیوز» این خبر با اشک و گریه دنیا در لایو گفته شد و بعد از آن هم مهراد جم تصویری از خود در هواپیما منتشر کرد که ظاهرا بسیار هم خوشحال بود.

mehraadjam_1631045140

حالا به تازگی دنیا جهانبخت عکس و فیلم هایی از خود در اینستاگرام گذاشت که در حال سونوگرافی است. او تا به حال تصاویر زیادی از خود در دوران بارداری اش منتشر کرده اما در این تصاویر در یکی شکمش برآمده است و در دیگری صاف و تخت. هنوز هم با وجود فیلم سونوگرافی بسیاری از کاربران می گویند حاملگی دنیا دروغ است و فیلم و عکس ها فتوشاپ!

Untitled

donya_2658591912395088035_373148161

بچه مال من نیست!

اما نکته و خبر اصلی اینجاست که مهراد بعد از رسیدن به ایران حرف هایی بسیار جنجالی زده است. او گفته طبق آزمایشات DNA بچه دنیا مال من نیست. این در حالی است که دنیا دائما می گوید فرزندش آرتام بچه مهراد جم است و او پدر بچه اش می باشد. دنیا جهانبخت در تصویر بالا اعلام کرد فرزندش هفت ماهه است. او حتی برای پسرش پیج اینستاگرامی هم زده که بالای یک میلیون فالوور نیز دارد.

رابطه مهراد و دنیا زیر یکسال می باشد اما از همان اول رابطه هم بسیاری از کاربران منتظر جدایی این دو بودند زیرا دنیا سابقه خوبی ندارد و هر چند وقت یک بار برای جذب فالوور دست به کار هایی عجیب می زند.

امین فردین خبرنگار فعالی است که کارش افشاگری از شاخ ها و بلاگر های اینستاگرامی می باشد. فردین ویدیویی در اینستا منتشر کرد و صحبت هایی از مهراد جم و اینکه بچه مال کیست داشت.

در حالی که دنیا جهانخت هر روز از ناراحتی و گریه هایش می گذارد و قصد دارد تا ثابت کند باردار است و بچه برای مهراد است، مهراد عکس هایی با چهره خوشحال و بیخیال از خود منتشر می کند. دنیا جهانبخت حتی اگر حرف هایش درست باشد آنقدر تا به حال دروغ گفته است که مخاطبانش دیگر حرف هایش را باور نمی کنند.

عکس جدید مهراد جم عکس جدید مهراد جم

donya_1629664329

 

 • ناشناس ارسالی در

  رفتی باردارش کردی حالام میگی کار من نیست کار خالمه پس یا کم آوردی اومدی یه پول گنده ای بزنی بری دنبال کارت اونور واقعا که چرا رفتی و دیگه چرا اومدی.

 • ناشناس ارسالی در

  یکی از یکی کثیف تر

 • مهری ارسالی در

  بخدا اینا همه واس جذب فالوور هست .خودنمایی بسه بابا .اه اه طرفت نمیشناختی باردارشدی .حالا بزن سرت .بشین بزرگ کن ..دنیای به این بزرگی بابا زیاده واس بچت ...

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا حالم بهم می خوره از اینجور اشخاص
  اینجور افراد نه به خودشون،،نه هیچ افرادی رحم
  نمی کنند ،،،متاسفم

 • احسان ارسالی در

  حامله نباشه گناه بچه چیه تا عمر داره باید حرف مردم را درباره بی حیا بودن مادرش با مردها را یدک بکشه دعا کنید بچه ‌‌‌‌‌‌وجو نداشته باشه گناه بچه طفل معصوم چیه

 • ایرانی غیور ارسالی در

  مهردادکه میدونست اون زنیکه یه پافاحشه اس فقط رفت اونجاخودشواویزان زنکه کردهوسش خوابیدبلندشداومدکدوم مردایرانی زنی روکه عرب وعجم روسیرکرده عقدمیکنه این نهایت کثیف بودنه من اگرخدای نخواسته مادرهمچین پسری بودم عاق والدین میکردمش

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه