|

تولد 44 سالگی "فرزاد حسنی" کنار یه خانم خبرنگار خوشگل! +عکس

فرزاد حسنی بازیگر، مجری و همسر سابق آزاده نامداری است که به تازگی جشن 44 سالگی خود را جشن گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

فرزاد حسنی  بازیگر، مجری تلویزیون و ترانه‌ سرای اهل ایران است. فرزاد حسنی را ابتدا به عنوان مجری می شناختیم اما بعدها با بازی در فیلم و سریال های مختلف به یک بازیگر شناخته شده تبدیل شد.

به گزارش «شایانیوز» حسنی چند سال پیش با آزاده نامداری مجری تلویزیون ازدواج کرد اما این وصلت طولی نکشید که به طلاق ختم شد. این طلاق هم در پی واکنش های آزاده نامداری مشخص شد به دلیل رفتار های خشن حسنی با او بوده که بسیار هم خبر ساز شد. فرزاد حسنی در حال حاظر مجرد می باشد و ازدواج دوباره ای نداشته است. وی به تازگی 44 ساله شده که در ادامه تصویر او را مشاهده می کنید.

فرزاد حسنی1

بیوگرافی فرزاد حسنی:

فرزاد حسنی در سال ۱۳۵۶ در محله خانی‌آباد تهران متولد شد. حسنی دورهٔ بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده‌ است. برنامهٔ تلویزیونی گفتگو محور کوله‌پشتی که به مجری‌گری او بین سال‌های ۸۳ تا ۸۶ پخش می‌گردید باعث شهرت او شد. وی همچنین در رادیو هم اجرای برنامه می‌پردازد.

فرزاد حسنی در کنار سحر قریشی
فرزاد حسنی در کنار سحر قریشی

انتقاد از برخورد نیروی انتظامی

فرزاد حسنی در سال ۱۳۸۶ در پی دعوت از سردار رادان رئیس پلیس تهران در برنامه کوله‌پشتی و انتقاد شدید او از طرح مبارزه با بدحجابی، از کار برکنار شد. در این مصاحبه زنده تلویزیونی، فرزاد حسنی مجری برنامه، سردار رادان را به دلیل برخورد خشن نیروهای پلیس با شهروندان به شدت مورد انتقاد قرار داد. در بخشی از این مصاحبه، مجری برنامه از رئیس پلیس تهران پرسید که آیا فیلمی را دیده‌ است که در آن نشان داده می‌شود مأموران نیروی انتظامی با کتک و لگد دختری را به داخل ماشین پلیس پرت می‌کنند؟

پاسخ احمدرضا رادان به این پرسش منفی بود. فرزاد حسنی پس از تکذیب رئیس پلیس، با سخن گفتن از تجربه‌های خود و نزدیکانش در برخورد با نیروی انتظامی، از ادبیات تند مأموران پلیس در برخورد با شهروندان انتقاد کرد. پخش این گفتگوی زنده تلویزیونی واکنش‌های گستردهٔ هر دو گروه طرفداران طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مخالفان این طرح را در پی داشت.

در واکنش به این گفتگو فضل‌الله شریعت پناهی، مدیر اجتماعی شبکه سوم سیما، گفت: از سوی مسئولان سازمان صداو سیما به فرزاد حسنی تذکر داده شد و خودش هم فهمید که پا روی خط قرمزهایی گذاشته‌است. ضمن اینکه ما اعتراضاتی هم از سوی نیروی انتظامی داشتیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه