|

رِل جدید و "بوس بازی" ریحانه پارسا؛ ریحانه مال چند نفره؟ +فیلم

ریحانه پارسا اینبار از پسری جدید رونمایی کرد که در حال آهنگ خواندن و بوس بازی هستند.

لینک کوتاه کپی شد
2

ریحانه پارسا زمانی که در ایران بود به گفته خود با مهدی کوشکی ازدواج کرده بود اما همین که از کشور خارج شد در یکی از لایو های خود اعلام کرد که ازدواجی در کار نبوده و آن ها صیغه هم بوده اند.

به گزارش «شایانیوز» ریحانه پارسا دختر 23 ساله ای است که تا به حال با پسران زیادی در ارتباط عاطفی و جنسی بوده است. در اوایل مهاجرتش که زیر دست پویان مختاری «شاخ اینستایی» رفت و بعد از آن هم با چند نفر دیگر دیده شد. تازه این هایی که کاربران دیده اند مواردی است که خود ریحانه خواسته تا منتشر شود، آن هایی که کسی ندیده است چند نفر بوده است مشخص نیست. او هر از چند گاهی با انتشار تصاویر برهنه اش اینستاگرام را داغ می کند اما اینکه هدف او از این رفتار ها چیست هنوز مبهم است.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

در ادامه فیلمی از ریحانه پارسا مشاهه می کنید که در آن خانم بزیگر حالتی دیوانه وار دارد و با پسری که کنارش نشسته بسیار راحت است.

 • ناشناس ارسالی در

  سلام.فقط می تونم بگم که دیوانه اند،یه ذره عقل ،تو سرشون نیست.

 • سهیل ارسالی در

  اینقدر در رابطه با بدبختی یک نفر خبرسازی نکنید و راه بازگشت را بر رویش نبندید
  او اگر خوشبخت بود و کسی را داشت که سرپرستیش را بکند و جلوی کجرویش را بگیرد در این مسیر قرار نمی گرفت.

 • ناشناس ارسالی در

  آدمها باید خودشان برای شخسیت خود ارزش قاعل باشند اینها را بهانه نکند خودفروشی یا بی حرمتی به کشورش یکنو بی بند باریست خیانت به کشورشه

 • فرید ارسالی در

  وقتی میگن خدا آخر عاقبت همه رو ختم بخیر کند. واقعا دعای بینظیری هستش این دعا.و من از خداوند مهربان میخواهم عاقبت همه مارو ختم بخیر کند.

 • حامد ارسالی در

  هر کسی زندگی خودش دارد اینقدر بد کسی رانگوید کارهایش را نگوید به ما چه مربوط است این خانم را تو قبر خودش میگذارند و کسی هم که قضاوت میکند ما نیستیم

 • Hinton Shepard ارسالی در

  واقعا چرا باید اخبار اینجور آدما خبر های داغ باشه؟؟
  واقعا برا افردای که ایشونو فالو و دنبال میکنن متاسفم
  انشالله خدا همشون رو هدایت کنه

 • یاس ارسالی در

  چیزی که مشخصه اینه که این خانم مشکل داره. عقده هایی داره که الان داره عقده گشایی میکنه که قطعا این عقده ها ریشه در کودکی اش داره. داره با این کارهای عجیب و غریب جلب توجه میکنه. البته مشخصه که توی این فیلم مسته.با حرف اون دوستمون هم موافقم که خدا آخر و عاقبت همه رو ختم به خیر کنه.

 • ا.م ارسالی در

  سلام آن شاء الله همه عاقبت باخبربشیم یکی این بچه رو برداره ببره دکتراعصاب این بچه خیلی مشکل داشته اونجا هم مسلما چیزهایی به خوردش میدن که شایددربعضی جاها نمیدونه داره چکارمیکنه این به یک آدم دلسوزنیازداره برش گردونین ایران و باهاش راه بیاین تاخوب بشه زمانی که پدرش ازخونه بیرونش کردهای سختی کشیدن آدرس کجاست؟؟؟چراکاری نمیکنه؟؟؟این بچه اصلا هیچ فامیلی نداره؟؟؟خداشاهده اگربیاریدش ایران وبسپریدش دست من هرجوردکتری لازمه میبرمش تاخوب بشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه