|

"جشن لاکچری" سالگرد ازدواج "علی پروین" دل همه را آب کرد! +عکس

تصاویری از جشن با شکوه سالگرد ازدواج علی پروین در کنار همسرش را مشاهده می کنید.

لینک کوتاه کپی شد

علی پروین بازیکن محبوب و سابق فوتبال و مربی پیشین تیم ملی و پرسپولیس است. او پس از بازی در تیم‌های کیان و پیکان به مدت ۱۸ سال به عنوان بازیکن در باشگاه پرسپولیس به میدان رفت و سرمربیگری این تیم را در سه مقطع جداگانه نیز به عهده داشت.

به گزارش «شایانیوز» علی پروین در آخرین انتخابات ریاست جمهوری به مرم توصیه کرده بود که حتما در این دوره از انتخابات رای بدهند. به همین دلیل بسیاری از کاربران و مردم نگاه بد و پر از خشمی نسبت به آقای مربی پیدا کردند. حالا تصاویری از جشن سالگرد ازدواج علی پروین همراه با همسرش در فضای مجازی در حال پخش است که با توجه به لاکچری بودن مراسم آن هم در این سن با نظرت منفی کاربران همراه شد.

علی پروین

علی پروین

علی پروین

بیوگرافی علی پروین:

علی پروین متولد 3 مهر 1325 در تهران، بازیکن سابق فوتبال است. بخاطر عشق به فوتبال تا مقطع ابتدایی بیشتر درس نخواند، به فوتبال آمد و به سلطان ایران مشهور شد، حالا علاوه بر شهرت و محبوبیت یک سرمایه دار است. 

وقتی انقلاب شد رفت

علی پروین در سال 1358 بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از تیم ملی کنار رفت ! ولی در دی ماه 1358 اعلام کرد بخاطر امام و جمهوری اسلامی به تیم ملی بازگشته است.

علی پروین

ازدواج

علی پروین در سال 1353 وقتی 28 ساله بود ازدواج کرد. می گوید بصورت سنتی ازدواج کردم، زمانی که در محله آب منگول بودیم، خانومم را به ما معرفی کردند و مامان نصرت رفت و دید و پسندید و بعد ازدواج کردیم.

ثره ازدواج علی پروین سه فرزند می باشد، دو دختر بنام های لادن متولد 1354 و لیدا متولد 1358 و یک پسر بنام محمد متولد 1367 می باشند.

علی پروین در کنار همسر و دخترش
علی پروین در کنار همسر و دخترش

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه