|

شیائومی

طرح مفهومی شیائومی 13 اولترا طراحی آن را در چهار رنگ نشان میدهد

درحالی که بی صبرانه در انتظار رونمایی شیائومی از رده بالاترین پرچمدار آینده خود هستیم یک افشاگر طراحی مفهومی آن را به نمایش گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد

ردندرهای جدید شیائومی ۱۳ اولترا، طراحی احتمالی آخرین قطعه‌ی پازل گوشی‌های پرچم‌دار جدید برند چینی را نمایش می‌دهند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از زومیت، براساس شایعه‌ها و گزارش‌های متعهد، تقریباً اطمینان داریم شیائومی قصد دارد مدل اولترا پرچم‌داران جدیدی خود را برای بازارهای جهانی عرضه کند. درحال‌حاضر، این شرکت چینی خود را برای عرضه‌ی نسخه‌ی جهانی شیائومی ۱۳ و شیائومی ۱۳ پرو آماده می‌کند. علاوه‌براین، خبرهایی از مدل ارزان‌قیمت‌تر این محصولات موسوم‌ به شیائومی ۱۳ لایت منتشر شده است که احتمالاً نسخه‌ی تغییرنام یافته‌ی شیائومی Civi 2 خواهد بود.

افشاگری به‌ نام کارتیکی سینگ با همکاری هنرمند طرح‌های مفهومی با نام کاربری SPinfoJP در توییتر، رندرهای جدیدی از شیائومی ۱۳ اولترا به‌اشتراک گذاشته است. این طرح‌ها براساس اطلاعات فایل‌های CAD فاش‌شده‌ی Onleaks ایجاد شده‌اند. طرح مفهومی جدید گوشی مذکور را در چهار رنگ به‌تصویر کشیده است. درحالی‌که تقریباً از عرضه‌‌ی نسخه‌ی سفید و مشکی این محصول اطمینان داریم، شاید شیائومی آن را در نسخه‌ی چرمی قرمز و سبز نیز روانه‌ی بازار کند.

شیائومی 13 اولترا

رندرهای جدید شیائومی ۱۳ اولترا، جزئیاتی دیگری از این گوشی پرچم‌دار فاش می‌کنند و دوربین چهارگانه‌ی پشتی آن را به‌وضوح نشان می‌دهند. به‌‌گزارش NotebookCheck، دوربین اصلی این دستگاه به حسگر یک‌اینچی ساخت سونی مجهز خواهد شد. همچنین، گفته می‌شود این محصول در تابستان ۲۰۲۳ روانه‌ی بازارهای جهانی خواهد شد؛ اما شاید در بازار چین یک یا دو ماه زودتر دردسترس قرار گیرد.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی