|

آیفون ۱۴ پرو با دوربین های بزرگ و جزیره دوربین بزرگ تر

Leaked Apple iPhone 14 Pro case alludes to bigger camera lenses

زمان زیادی تا رونمایی اپل از سری جدید آیفون های پرطرفدارش باقی نمانده و حالا به نظر می‌رسد یک سوال بزرگ در رابطه با تنظیمات دوربین وجود دارد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- درحالیکه به زمان برگزاری رویداد مهم و بزرگ اپل نزدیک میشویم، همچنان اخبار و افشاگری های مرتبط با سری جدید آیفون ها به گوش می‌رسد. 

براساس گزارش تازه ای که GSMARENA اخیرا منتشر کرده است ظاهراً بزرگ شدن لنز های دوربین حاکی از آن است که کل تنظیمات دوربین قرار است فضای بیشتری از پنل پشتی را در اختیار داشته باشند.

اپل آیفون ۱۴

خب مسیله ارتقاء دوربین‌های اعضای سری ۱۴ آیفون اصلا مسئله تازه ای نیست و همان طور که در اخبار قبلی نیز شاهد بودیم ظاهراً غول فناوری کوپرتینویی تصمیم دارد تا دو نسخه پرو و رده بالا آیفون ۱۴ را به دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی مجهز کند در حالی که دو نسخه دیگر همچنان به دوربین ۱۲ مگاپیکسلی مجهز خواهند بود اما شاید کسی به این مسئله فکر نکرده بود که بزرگ شدن سنسور ها به منظور بزرگ شدن لنز ها و شاید حتا جزیره دوربین ها باشد. اما چرا می گوییم بزرگ شدن دوربین ها؟ خب همان طور که میدانید طبق شایعات اپل تصمیم دارد تا دوربین فوق عریض را در نسخه های پرو آیفون ۱۴ ارتقا دهند که به این ترتیب سنسور جدید به طرز قابل توجهی از ابعاد بزرگ تر برخوردار خواهد بود و از آنجا که اپل همیشه در تلاش است تا هر سه سنسور دوربین را در یک اندازه نگه دارد پس قرار است با جزیره ای بزرگ تر با سنسور های بزرگ تر روبه‌رو شویم.

اپل آیفون ۱۴

آنچه که در حال حاضر پس از انتشار این گزارش توجه کاربران را به خود جلب کرده است این است که این تنظیمات دوربین گسترش یافته در نسخه آیفون ۱۴ پرو مکس چندان عجیب نخواهند بود اما باتوجه به این که ۵۰ درصد از فضای افقی پنل پشتی را اشغال میکنند، بر روی آیفون ۱۴ پرو که ابعاد کوچکتری خواهد داشت چگونه اعمال می شود؟

اپل آیفون ۱۴

به هرحال زمان زیادی تا رونمایی این سری باقی نمانده و مطمئنا ما در روز چهارشنبه و در مراسم رونمایی ویژه اپل به تمام جزیات مربوط به گوشی های جدید اپل پی خواهیم برد.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی