|

شیائومی

تنظیمات دوربین شیائومی 12 اولترا ارتقا نخواهد یافت

نا امید کننده است؛ این طور که به نظر می رسد سنسورهای دوربین رده بالاترین عضو سری پرچمدار شیائومی نسبت به نسل گذشته خود ارتقا نخواهند یافت!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- به گزارش GSMArena به تازگی افشاگر معروف و محبوب DigitalChatStation در حساب کاربری خود در Weibo گزارشی را منتشر کرده است مبنی بر اینکه رده بالاترین عضو سری شیائومی ، شیائومی 12 اولترا، نسبت به نسل قبلی خود در ارتباط با سخت افزار دوربین یا به عبارت دیگر سنسور های دوربین اصلی خود، هیچ ارتقایی نخواهد یافت و تنظیمات سه گانه دوربین 11 اولترا همچنان باقی خواهند ماند. به این ترتیب ما شاهد یک سنسور دوربین 50 مگاپیکسلی و دو سنسور 48 مگاپیکسلی بر روی پنل پشتی این گوشی خواهیم بود.

گزارش منتشر شده توسط این افشاگر به یک لنز پریسکوپ سوپر تله فوتو نیز اشاره می کند با این حال مشخص نیست که آیا منظور همان لنز 5x در می 11 اولترا است یا یک لنز جدید برای این گوشی هوشمند در نظر گرفته شده است.

Xiaomi11 Ultra

این طور که به نظر می رسد گزارش  DigitalChatStation با شایعات قبلی مبنی بر یکسان بودن ماژول های دوربین با نسل قبلی حتا در صورت بازسازی جزیره ی دوربین، مطابقت دارد.

با وجود اینکه می 11 اولترا از تنظیمات دوربین قوی برخوردا است اما نهایتا برای طرفداران این غول فناوری چینی کمی ناامید کننده خواهد بود که قرار است نسل آینده را با تنظیمات نسل فعلی دریافت کنند.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی