|

اپل

ساعت های اپل و بررسی فشار خون و قند خون!

خبر ناامید کننده برای طرفداران اپل: احتمالا به این زودی ها، ساعت های هوشمند اپل به سنسور اندازه گیری قند خون و فشار خون مجهز نخواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- این روز ها ساعت های هوشمند از محبوب ترین لوازم جانبی گوشی های هوشمند محسوب می شوند که توانسته اند روش نظارت بر سلامت را تغییر دهند. با استفاده از ساعت های هوشمند این امکان برای شما فراهم می شود تا در حین حرکت و انجام فعالیت های روزانه ی خود، عملکرد و آمار چندین ویژگی مهم بدن خود را محاسبه کنید همچنین چندین رژیم مناسب تناسب اندارم را در اختیار شما قرار می دهد.

اندازه گیری فشار خون و قند خون دو ویژگی مهمی هستند که اخیرا توسط چند برند معرفی شده اند، یکی از این برند های پیشرو شیائومی می باشد که آخرین ساعت هوشمند خود را به هر دو ی این ویژگی ها مجهز نموده است؛ به همین ترتیب کاربران و طرفداران اپل امیدوار هستند که هر چه زودتر بتوانند این ویژگی ها را دریافت کنند. با این حال به تازگی Gizmochina بر مبنای گزارش های منتشر شده توسط غول فناوری امریکایی نقل می کند که، اپل احتمالا به این زودی ها، ساعت های هوشمند خود را به این دو ویژگی مجهز نخواهد کرد.

Apple Watch

سنسورهای قند خون و فشار خون، دو ویژگی افزودنی بسیار مهمِ ساعت های هوشمند به خصوص برای مبتلایان به دیابت و بیماری های فشار خون بالا هستند. اگرچه مسیر توسعه اپل واچ، شاهد افزایش متوالی در قابلیت ها و عملکردهای آن بوده است، اما مشخص نیست که چرا هنوز این دو ویژگی در اکوسیستم اپل واچ قرار داده نشده اند.

با این وجود شایعات اخیر حاکی از آنند که به احتمال بسیار زیاد سنسور اندازه گیری دمای بدن در سال جاری به ساعت های هوشمند اپل اضافه خواهد شد. ما انتظار داریم که طی امسال شاهد رونمایی سه ساعت هوشمند ، به علاوه ی به روز رسانی ساعت هوشمند SE اپل باشیم.

علیرغم تمام این موضوعات، اپل واچ همچنان طرفداران و کاربران را به خود جذب می کند. این موضوع در سطح جهان اهمیت اپل واچ را به عنوان یک دستگاه سلامت و تناسب اندام، به خوبی  نشان می دهد.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی