|

تسلا موتورز در ارائه خدمات خود با مشکل مواجه شد!

صاحبان خودروهای تسلا به دلیل قطعی سرتاسری سرور امکان استفاده از اتومبیل های خود را نداشتند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز_ تسلا موتورز شرکت خودروسازی آمریکایی و تولید کننده خودروهای برقی به تازگی با یک اختلال پنج ساعته در خدمات اپلیکیشن خود در سرتاسر جهان مواجه شد که منجر به عدم اتصال مالکان از طریق اپلیکیشن های خود به خودرو ها شد.

مقیاس این اختلال دقیقا مشخص نیست اما برخلاف آنچه که تصور می شد این اختلال تنها در ایالات متحده امریکا صورت نگرفته بود و تمام صاحبان خودروهای برقی تسلا را در سرتا سر جهان با مشکل مواجه کرده بود. به نظر می رسید که این یک اختلال کوچک در قطعی سرور باشد چرا که این شرکت توانست با عملکرد بسیار سریع خود در مدت نسبتا کوتاهی بحران پیش آمده را پشت سر بگذارد.

Elon-Musk-s-Company-Tesla

برنامه موبایل تسلا یک تجربه ی جالب را در اختیار کاربران قرار می دهد, صاحبان خودرو ها می توانند با استفاده از تلفن همراه خود درب اتومبیل را باز و آن را راه اندازی کنند علاوه بر این بوسیله ی تلفن همراه خود امکانات دیگری نیز وجود دارد که می توانند کنترل کنند.

یکی از راه های جلوگیری از مشکلات این چنینی برای صاحبان خودروهای برقی این است که سوویچ و یا ریموت اتومبیل را با خود به همراه داشته باشند تا درصورت بروز چنین مشکلات غیر قابل اجتنابی امکان استفاده از اتومبیل خود را داشته باشند.

برخی از گمانه زنی ها حاکی از آنند که قطعی اخیر ممکن است با آخرین بروزرسانی برنامه که توسط تسلا در این هفته ارائه شده است بی ارتباط نباشد. تسلا در آخرین بروزرسانی خود ویژگی های جدیدی را برای صاحبان خوردو های برقی اضافه کرده است. با این حال هنوز مشخص نیست که علت واقعی این اختلال چه بوده است و تا کنون نیز این شرکت هیچ بروزرسانی رسمی دیگری را ارائه نداده است.

 ایلان ماسک مدیر عامل اجرایی و رئیس هیئت مدیره تسلا موتورز در یک توییت رسمی بابت اختلال پیش آمده عذر خواهی کرد و قول داد اقدامات لازم  برای جلوگیری از چنین مشکلاتی را به عمل اورد.

Tesla-Elon Musk

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی