|

ریحانه پارسا بعد از جنون برهنگی اینبار در سودای جنون سرعت!

ریحانه پارسا بازیگری که غرق در فساد و فحشا بود حالا انگار تصمیم گرفته مسیر جدید برای زندگی خود در پیش بگیرد

لینک کوتاه کپی شد
1

ریحانه پارسا در مسیر تغییر است و بعد از اینکه مدتی در ترکیه دائم الخمر بود و کمک کم در منجلاب فساد فرو می رفت و روزی نبود که تصاویر زشت و عریان ریحانه در فضای مجازی پخش نشود حالا انگار در یک مسیر جدید از زندگی خود قرار گرفته است.

ریحانه پارسا در تازه ترین اقدام خود پرده از هدف جدیدش در ترکیه برداشت. در ویدیو منتشر شده او در یک خودرو اسپرت مسابقه ای در حال انجام حرکات نمایشی است. ظاهرا او می خواهد راننده حرفه ای مسابقات سرعت شود.

ویدیو تمرین ریحانه پارسا با ماشین مسابقه ای

برای این مسیر ریحانه از رضا فهیم راننده ایرانی ساکن ترکیه که سال ها در تمامی رشته های اتومبیل رانی قهرمان ایران بود کمک گرفته است.

تمرین رانندگی رضا فهیم با ریحانه پارسا

ریحانه چگونه در منجلاب فساد افتاد؟

ریحانه پارسا ابتدا وقتی مهاجرت کرد ظاهرا با اشخاصی مثل پویان مختاری «یکی از شاخ های اینستا که سایت شرط بندی و کلاه برداری دارد» برنامه هایی ریخته بود و فکر می کرد ارتباط و همکاری با چنین شخصی همراه با لُخت شدنش او را به تپه های پول و شهرت می رساند اما چنین نشد که هیچ حالا ریحانه مجبور است به تنهایی و برای درآمد، عکس و فیلم هایی ناجور از خود منتشر کند بلکه زندگی اش بگذرد. ریحانه پارسا حتی دیگر از نام خودش هم متنفر است و پیج اینستاگرامی جدیدش را با نام دیوا پارسا باز کرده است. البته با شخصیتی که از خود ساخته نام دیوا هم برازنده اش هست زیرا از دختری ساده و با استعداد به دیوی همه کاره تبدیل شده و دیگر ترس و اِبایی از انجام هیچ کار ندارد.

پویان-مختاری-2

ریحانه پارسا گاهی آنقدر مست می شود که حتی به خودش نیز الفاظ رکیکی می چسباند یا شاید هم متوجه گفتارش هست و از قصد برای جذب فالوور این راه را می رود. چندی پیش هم عکسی از خود در حالی که مشروبات الکلی در دست داشت حرف های ناشایستی درباره خودش به مخاطباش زد که تعجب همه را برانگیخت!

Untitled

  • هاشم ارسالی در

    فرد کثیف و بی ارزشی است که بیخود بزرگش کردن خدا آخر عاقبتش را بخیر کند

  • ناشناس ارسالی در

    تا پایین خبر ا رو نگاه کنی همش درباره ریحانه و مهناز و سارا و سحر . دیگه خبری نیست لعنت به من که تو این مرز پر گهر به دنیا اومدم

  • مهدی ارسالی در

    واقعا حیفه به تو بگن ریحانه همون دیو برازنده است کثافت خود فروخته

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه