|

درگیری مرگبار ۲ پسر نوجوان در خیابان به خاطر یک دختر

وقتی پسری نوجوان با دختر ۱۶ ساله در حال گذر از خیابان بود، پسر نوجوان دیگری با آنها چشم در چشم شد و همین مسئله آغاز یک درگیری بود.

لینک کوتاه کپی شد

ساعت ۲۲ یکشنبه گذشته ۲ پسر نوجوان در یکی از خیابان‌های شمال تهران با یکدیگر درگیر شدند که در جریان این درگیری یکی از آنها به سمت دیگری هجوم برد و گردنش را گرفت و او را نقش بر زمین کرد که در این حادثه گردن پسر نوجوان شکست و او از حال رفت.

پس از این اتفاق متهم فراری شد و شاهدان به پلیس و اورژانس زنگ زدند. پسری که در این حادثه به‌شدت مصدوم شده بود برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت. درحالی‌که مأموران کلانتری تجریش جست‌وجوی خود را برای بازداشت متهم فراری آغاز کرده بودند، تیم پزشکی در تکاپو بودند تا فرد مصدوم را از خطر نجات بدهند. اما تلاش آنها بی‌نتیجه ماند و ساعتی بعد از بیمارستان خبر رسید که پسر نوجوان جانش را از دست داده است.

در این شرایط بود که ماجرای این جنایت به بازپرس ویژه قتل گزارش شد و او دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد. بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت که مقتول شب حادثه به همراه دختر مورد علاقه‌اش که ۱۶ ساله بوده در حال گذر از خیابانی در شمال تهران بوده است. عامل این جنایت که او هم پسری نوجوان بود به همراه دوستش از آن خیابان می‌گذشته که با مقتول و دختر مورد علاقه او چشم در چشم شده و با نگاه خیره خود به آنها باعث شده بود که دختر و پسر نوجوان از او دلیل خیره شدنش را بپرسند و همین مسئله موجب شده بود که جدال لفظی بین آنها دربگیرد.

پس از آن قاتل ناگهان به سمت مقتول هجوم برده و گردنش را گرفت که او را نقش بر زمین کند و این در حالی بود که شاهدان سعی داشتند با میانجیگری به دعوا خاتمه بدهند. اما متهم در یک چشم برهم زدن دستانش را دور گردن مقتول انداخته و او را به زمین کوبیده که این مسئله باعث شکسته شدن گردن پسر نوجوان و در نهایت مرگ او شد.

با این اطلاعات تلاش مأموران برای دستگیری افرادی که در این درگیری حضور داشتند آغاز شد. آنها موفق شدند دوست قاتل و دختر ۱۶ساله را بازداشت کنند و هم‌اکنون جست‌وجو برای دستگیری قاتل ادامه دارد.

منبع: همشهری

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها