|

(عکس) صدف طاهریان کاملا عریان در تخت خواب!

عکس جنجالی صدف طاهریان با لباس های نیمه برهنه در تخت خواب

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز | صدف طاهریان بازیگر مطرح ایرانی بود که چند سالی است به ترکیه مهاجرت کرده است. صدف طاهریان در صفحه اینستاگرامش عکسی از خود در تخت خواب منتشر کرده است که این عکس با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد. در ادامه شما می توانید عکس سانسور شده صدف طاهریان را در زیر متن مشاهده نمایید:

sadaftaheriann_1621321176

بیوگرافی صدف طاهریان

صدف طاهریان متولد 30 تیر 1367 در تهران میباشد او بازیگر سینما و تلویزیون است و در فیلم های سینمایی سلام بر عشق (1388)(حدوداً بیست سالگی)، هیچ کجا هیچ کس (1390) و پس کوچه های شمرون (1391) بازی کرده است. او انواع فعالیت های سینمایی خودش را، در سال 1390 هجری شمسی (حدوداً در سن 22 سالگی)، و باکار و نقش آفرینی در همین فیلمِ هیچ کجا هیچ کس  آغاز کرد.

sadaftaheriann_1618165900

صدف طاهریان در یک شب به ناگاه و در فواصل زمانی کوتاه، چندین عکس متفاوت با عکس های قبلی اش و بدون حجاب در اینستاگرام منتشر کرد. انتشار به ناگهان و یک جای این تصاویر متفاوت، به نحوی کاربران را متعجب کرد و این موضوع باعث شد تا اکانت اینستاگرام این بازیگر با هجمه کاربران اینستاگرامی روبرو شود، دقایقی پس ازآن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اش هک نشده است.

این بازیگر با انتشار این ویدیو اعلام کرد که صفحهٔ اینستاگرامی اش هک نشده است و از کامنتها و توجه کاربران تشکر کرد.او در اینستاگرامش، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نموده است.همچنین یکی از دوستان وی تصویری از مکالمهٔ خود با وی بصورت پیامکی منشتر نمود که در ان طاهریان ادعا می کند بزودی قصد افشاگری هایی را علیه فساد در سینمای ایران دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها