|

(ویدیو) ماجرای کتک زدن و دستگیری دختر خواننده رپ در برازجان

ویدیویی از دستگیری و کتک زدن یک دختر جوان در برازجان توسط مردی تنومند در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد
2

انتشار کلیپی در فضای مجازی از شهر برازجان که مردی قوی هیکل دختر ۱۸ ساله را کف خیابان انداخته و پاهایش را روی کمر وی گذاشته، علامت سوال زیادی را پیرامون آن در پی داشته است.


دختر کتک خورده خواننده رپ بوده؟

 آنطور که پیج های تخصصی رپ خبر داده اند این دختر رپر بوده و مشهور است و ویدئویی هم از رپ کردن قدیمی این دختر با تیپ عجیب منتشر شده است. یک پیج که ظاهرا ادمین آن با رپرهای جوان در ارتباط است با 120 هزار فالوور در پستی به این مساله پرداخته است.

بیشتر بخوانید: ماجرای دختر آبادانی و مامور حراست چه شد؟

واکنش نیروی انتظامی برازجان به دستگیری و کتک زدن دختر جوان

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در رابطه با انتشار کلیپ در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر دستگیری دختران جوان توسط مأموران نیروی انتظامی در برازجان اظهار داشت: مردمی میان‌سالی که اقدام به دستگیری خانم جوان در برازجان کرده شاکی خصوصی وی بوده که پس از صدور حکم سیار قضایی به سبب عدم آشنایی و آگاهی از قوانین شخصاً و بدون هماهنگی با پلیس اقدام به دستگیری این خانم کرده است.

سرهنگ فرهاد آراوند افزود: این مرد به سبب رفتار نامناسب و خلاف شرع توسط پلیس دشتستان دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه خانم جوان  در اختیار مقام قضائی این شهرستان قرار گرفت.

وی بیان کرد: متأسفانه فیلمی توسط افرادی در فضای مجازی منتشر و این دستگیری را به پلیس منتسب کرده، درحالی پلیس هیچ نقشی در این دستگیری نداشته و با چنین اتفاقاتی برخورد قانونی خواهد کرد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها