|

ریحانه پارسا بدن عریانش را در اختیار مردم گذاشت! + عکس

ریحانه پارسا مجددا عکس عریانش را در اینستاگرام منتشر کرد و مردم آن عکس ها را دیدند

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی بود. ریحانه پارسا برای جذب فالوور با دوستی با پویان مختاری شروع کرد، بعد از پویان با مسیح علینژاد لایو جنجالی گذاشت و همین طور پیش رفت تا به تجاوز رسید که موضوع تجاوزش غوغا به پا کرد، حالا به تازگی عکس هایی از بدن عریانش منتشر می کند. در ادامه شما می توانید عکس منتشر شده توسط ریحانه پارسا را در زیر متن مشاهده نمایید:

reyhaneparsaj_1618320531

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی که به ترکیه مهاجرت کرده و عکس های مبتذل و پورنی می گذارد این بار کاملا لخت شد. ریحانه پارسا عکسی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد که این عکس متفاوت تر از عکس های دیگر است و کاملا ریحانه به سیم آخر زده و قصد دارد که یک پورن استار شود. تحلیلگران می گویند: ریحانه پارسا در مدت یک هفته با منتشر کردن عکس های عریانش 500 هزار کاربر را جذب خود کرد.

ریحانه پارسا با منتشر کردن این عکس ها چه از طریق تبلیغات چه از طریق سایت شرطبندی در آمد های نجومی ای را کسب می کند. 

reyhaneparsaj_1617836596

ریحانه پارسا بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان است. ریحانه پارسا بازیگر نام آشنای ایران پس از خروج از ایران حواشی زیادی را به همراه داشت. ریحانه پارسا عکسی از خود در حال در آوردن شلوارش منتشر کرد.

ریحانه پارسا پس از خروج از ایران در کانون حاشیه ها قرار گرفت، اظهارات ریحانه پارسا درباره مشکلاتی که داخل ایران برایش به وجود آورده اند و یا راتباطش با پویان مختاری و کشف حجابش ریحانه پارسا را سرزبان ها انداخت.

reyhaneparsaj_1617988340

طبق شواهد ریحانه پارسا با یک برنامه از پیش تعیین شده کار خود را پیش برد ،اما این بازیگر سابق تلویزیون وسینما که همیشه به دنبال حاشیه سازی بوده است تیر آخر را چند روز پیش زد و اعلام کرد قصد دارد اقدام به کارهای خلاف عرف بزند.

ریحانه پارسا پس از این اظهارات جدید که در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده بود پستی عجیب گذاشت، در این پست او عکسی برهنه از خودش منتشر کرد.

اما این پایان ماجرا نبود و ریحانه پارسا تمامی عکس های خود به خصوص عکس های قدیمی و همان عکس های برهنه اش را پاک کرد.

 • علی ارسالی در

  خدایا به حق این ماه رمضان قسمت میدم که
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  به هر کی هر چیزی میدی اول جنبشو بده


  عامین
  انشالله حاجت روا شیم

 • علیکبر ارسالی در

  ریحانه جان برگرد و خودت رو پیدا کن

 • ناشناس ارسالی در

  خیلی زشتی

 • علی محمد زاده ارسالی در

  اختیار بدنش را دارد حسادت نکنیم بس است زیرابش را نزنیم

 • نهال ارسالی در

  خآاااااک بر سرت اشغال زشت

 • ناشناس ارسالی در

  سلام فقط ادمهای خود کم بین وعقده ای می تونن این کارها رابکنن، بدبخت ما که تا مدتها پای تلویزیون نشستیم همچین آدمی را نگاه کردیم وبدبختر اون کسی که همچین آدمی رو می یاره تو صدا وسیما وهر چی چادر چادری را از چشم می ندازه. بدا به حالتون که بد جور باید به خدا جواب پس بدین.

 • ناشناس ارسالی در

  اگه فالورهای ایرانی انقدر بهش اهمیت ندن اونم از این گوه ها نمی خوره که لنگشو بذاره همه ببینن تورو خداانقدر به عکسای بیخودش نگاه نکنید خودتو ن خواهر ومادر دارید به احترام مادر نگاه به عکساش نکنید وقتی ببینه کسی براش تره ام خرد نمی کنه خودشو جمع می کنه به احترام ماه رمضان وبه احترام امام علی ع چشماتونو درویش کنید مچکرم

 • ناشناس ارسالی در

  میخواد بده بره بده چرا اشاعه فحشا میکنه کارش جرمه باید بگیرن باباشو در بیارن میخوایی پورن شی برو بشو کسی جلوتو نگرفته چرا هی شیر میکنه کاراشو

 • محسن ارسالی در

  ریحان.دیگ..از.انسان.بودنت.خجالت.بکش..تواز.اسم.شهرت.وطرفدارت.خجالت.بکش..........توبه.کن.وانسان.باش

 • h ارسالی در

  گوه خوریشو نکنید.زندگی و انتخاب های هرکسی به خودش ربط داره :)))

 • سوری ارسالی در

  سلام خیلی کارریحانه زشته. خاااااک برسرش

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها