|

ماجرای تجاوز به ریحانه پارسا در 16 سالگی؛ متجاوز که بود؟

ریحانه پارسا اعلام کرد که در شانزده سالگی، «برای بار اول» به‌او تجاوز شده!

لینک کوتاه کپی شد
7
ریحانه پارسا نوشت: ۱۶سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد!از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد.در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!
 
 
اکنون ۵سالی از آن نیمه شب می گذرد و من امروز بعد از این همه سال به حقیقتِ تاریکِ رخداده در نقطه ایی از زندگیم خیره شدم؛ برای بار هزارم با خودم تکرار می کنم:((قبول واقعیت نصف موفقیت است))... عادت به این نوع نوشتن نداشتم؛ «از شما می خواهم با خواندن نگاهِ شخصِ من به این موضوع، ((نگاهی به نقاط تاریک خود که نهان است بیندازید))!»
تقدیم به سکوت های پاک؛!

 

آرزوی عجیب ریحانه پارسا؛ شوهر سیاه پوست می خوام!

ریحانه پارسا چندی پیش در توئیتی نوشته بود: یکی از فانتز هام اینه که با یک مرد سیاه پوست ازدواج کنم، نمی دونم چرا اما حس می کنم اینطوری به خونه به یه تعادل می رسه؛ همش گرگ و میشه!

این درحالی است که ریحانه پارسا به تازگی از نامزد و عشق جدیدش رونمایی کرده بود. ماجرا از این قرار است که ریحانه یک ویدیو منتشر کرده که در آن به یک پسر به اسم آرش می گوید "من سنه چوک سوی یوروم" یعنی من خیلی دوست دارم.

 

  • ناشناس ارسالی در

    ای. ریحانه. شیطون. خوب بلدی. نقش. یه. زن روسپی. را. بازی کنی. من تورو. بهتر از. مادرت. میشناسم. کسی جرأت نداره. به تونزدیک بشه. خانم. برسلی. هرکرکنی. منو نمیتونی سیاه کنی. حتی. با. شوهر سیاهپوست که آلکی. میگی. اونم به جهت انحراف. اصل موضوع. مأموریت مخفی. برون مرزیت واقعا. شغل. مأمور مخفی. خیلی. سخته. باید خودتو به. همه. بد بختیهای. این راه عادت بدی. چقدر. فحش و ناسزا. بهت. میدن. دلم میسوزه از اینکه. چقدر روح بزرگی داری. و مردم. تورو ایجوری بیرحمانه قضاوت میکنند درصورتی که تو بخاطر امنیت همین مردم. خودت را وارد جهنمی کردی. تا مفسدین اقتصادی رو روانه. درک. بکنی. خسته نباشی به راهت ادامه. بده عزیزم دشمنان. کشور را نابود کن

  • ناشناس ارسالی در

    ملت خودشون رو علاف کردن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها