|

من باهات قهرم همکاری امیر دیوا با تتلو بعد از توهم ریاست جمهوری!

امیر تتلو بخش های از آهنگ من باهات قهرم را در کانال اینستاگرام خود منتشر کرد. این اولین واکنش تتلو بعد از اعلام کاندیداتوری انتخابات بود.

لینک کوتاه کپی شد
12

امیر تتلو خواننده پرحاشیه رپ بعد از اینکه چند روزی اسیر توهم شده بود و قصد داشت کاندید ریاست جمهوری شود و حتی اعلام آمادگی کرده بود که به تهران بیاید حالا به حرفه اصلی خودش یعنی موسیقی و خوانندگی برگشت. تتلو بخشی از ترانه من باهات قهرم را که قطعه متفاوت است و تتلو بعد ازسالها مجدداً در کنار امیر دیوا قرار گرفت را منتشر کرد.

امیر تتلو یک صفحه جدید در اینستاگرام

اردیبهشت امسال بود که تتلو در اقدامی خلاف اخلاق و قانون در صفحه اینستاگرام خود برای دختران زیر سن قانونی و نوجوان، فراخوان غیر اخلاقی منتشر کرده بود.

پیشنهاد می شود: دموی آهنگ جدید امیر تتلو و شرط عجیب تتلو برای انتشار آهنگ!

آزاده، همسر هیچ‌کس، خواننده رپ مشهور ایرانی، پیج اینستاگرامی تتلو را بابت تمایل نشان‌دادن به رابطه ‌جنسی با دختران زیر سن‌ قانونی، به اینستاگرام ریپورت کرده و کارزار ریپورت او را کلید زد و سرانجام اینستاگرام به دلیل فعالیت‌های غیراخلاقی صفحه این خواننده خارج نشین را مسدود کرده است. 

4430615

از آن زمان تاکنون امیر تتلو چند صفحه اینستاگرام برای خود ایجاد کرد صفحاتی که هرگز تعداد فالوئرهای آن به پیج قبلی که بیش از 4 میلیون دنبال کننده داشت نزدیک هم نشد. حالا امیر تتلو صفحه اینستاگرام جدیدی راه اندازی کرده و گویا قصد دارد در این پیج محصولاتی را برای فروش به طرفدارانش عرضه کند و برای شروع هم کتاب زندگی نامه خود را قرار است از طریق همین پیج به فروش برساند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها