|

شگفتی های حیات وحش؛ عقاب طلایی بی رحم روباه بدبخت رو شکار کرد مثل اِف چهارده!

در ویدیو امروز حیات وحش عقاب درنده رو می بینید که روباه رو خیلی حرفه ای شکار میکنه.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- شکار کردن، جنگیدن برای بقا، ادامه نسل و... خیلی از اتفاقات هیجان انگیز دیگر، مختص دنیای حیات وحش هست. دنیایی بی رحم که موجودات قوی تر همواره در آن پیروز هستند. کی از لحظه های جذاب این در این دنیای خاص، لحظه های شکار کردن و یا شکار شدن حیوانات هست. با ما همراه باشید تا یکی از این صحنه های جذاب رو ببینید.

عقاب در حیات وحش نماد اقتدار هست. عقاب ها در دسته پرندگان شکاری قرار میگیرن و بیشتر این پرندگان بومی قاره آفریقا، اروپا و آسیا هستند. تقریبا 60 نوع از این پرندگان شکاری در گروه عقاب ها قرار دارند. عقاب ها پاها و پنجه های بسیار قوی دارند تا بتوانند حیوان هایی مانند موش، گراز، بز، راسو، خرگوش، روباه و حیواناتی با جسه های بزرگتر رو شکار کنند. قدرت بینایی بالا یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پرندگان است.

روباه یکی از جانورانی هست که در شکل های مختلفی وجود داره که این ویژگی ها به این که روباه در چه مناطقه ای زندگی میکنه. این جانوران باهوش در خاورمیانه و مناطق قطبی و همچنین آفریقا دیده میشن.از خصوصیات مهم روباه ها میشه به این اشاره کرد که به صورت گروهی زندگی می کنن. شاخص ترین روباه جهان روباه قرمز که اندازه بزرگتری دارد. روباه ها در دسته جانوران گوشتخوار و پستاندار قرار می گیرن.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی