|

پیش فروش جذاب فونیکس با خانواده تیگو 8؛ قسطی و تحویل زود

مدیران خودرو برای اولین طرح فروش خود در سال 1403 دو محصول تیگو 8 پرومکس و تیگو 8 پرو e پلاس را در نظر گفته است.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شرکت مدیران خودرو در نظر دارد برای اولین بار شرایط فروش محصولات خود را در سال جدید از امروز سه شنبه 14 فروردین ماه 1403 آغاز نماید.

طرح فروش از ساعت 15 در نمایندگی های مجاز این شرکت آغاز می‌شود.

در این طرح فروش دو خودرو Tiggo 8 pro e+ و tiggo 8 pro max ie بصورت نقد و اقساط با تحویل 90 روز کاری به متقاضیان واگذار خواهد شد.

خودرو مدل روش فروش پیش‌پرداخت طرح جایگزینی و گروهی پیش‌پرداخت طرح عادی لیزینگ طرح جایگزینی و گروهی لیزینگ طرح عادی موعد تحویل
تیگو 8 پرو e‌ پلاس 1403  نقد و اقساط 50% 60% بانک صادرات 90 روزه
تیگو 8 پرومکس 65% 75%

اما قیمت محصولات این طرح فروش در بازار آزاد چند است؟

قیمت تیگو 8 پرومکس از سوی مدیران خودرو حدود دو میلیارد و 585 میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو در بازار آزاد با اختلاف قیمت 400 میلیون تومانی، به بهای دو میلیارد و 955 میلیون تومان فروخته می‌شود. تیگو 8 پرومکس به‌دلیل بهره‌مندی از پیشرانه پرقدرت و همچنین سیستم تمام چرخ محرک موردتوجه مشتریان ایرانی قرار گرفته است.

تست-و-بررسی-فونیکس-تیگو-8-پرومکس

دیگر خودرو حاضر در شرایط فروش مدیران خودرو یعنی تیگو 8 پرو e پلاس نیز با قیمت رسمی دو میلیارد و 764 میلیون و 700 هزار تومان توسط این شرکت به فروش می‌رسد. اختلاف قیمت این خودرو در بازار و کارخانه نیز حدود 300 میلیون تومان است. به‌عبارتی، برای خرید تیگو 8 پرو هیبریدی از بازار آزاد به بیش از سه میلیارد تومان بودجه نیاز خواهید داشت. تیگو 8 پرو e پلاس در گام اول نتوانست توجه مشتریان ایرانی را به خود جلب کند. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد که شتاب قابل‌توجه این خودرو، باعث محبوبیت آن پس از سپری‌شدن مدتی کوتاه شده است.

1593675_217

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها