|

صدف بیوتی؛ کاسب تمام‌ وقت غم و شادی مردم

صدف بیوتی، بلاگر زیبایی و آرایشی در روزهای گذشته به طور مستمر با اطلاع‌رسانی از وضعیت ایران، مردم و جوانان را به اعتراضات دعوت می‌کرد.

لینک کوتاه کپی شد

صدف بیوتی، بلاگر زیبایی مشهور بعد از چند روز دعوت به اعتصاب و اعتراض خیابانی، به مخاطبان خود اعلام کرد دیگر نمی‌تواند با معترضان همراهی کند و قراردادهای تبلیغاتی‌اش مهمتر است! در روزهای گذشته حال و احوال اکثریت مردم جامعه خوب نبوده و نیست. کسب و کارهای مجازی در آستانه فروپاشی هستند و محدودیت‌های اینترنت هم همچنان ادامه دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از برترین ها؛ نمیخواهیم از واکنش داشتن یا نداشتن هنرمندان و سلبریتی و خواننده‌ها بگوییم که در این پُست، مجال صحبت از آنان نیست. اینبار وقتش است که از بلاگرها و ایفلوئنسرهایی بگوییم که از هر سیاه‌چاله‌ای برای مخاطبینشان خطرناک‌تر هستند.

بلاگرهایی که در سالیان اخیر همچون قارچی سمی به لطف اینستاگرام در ایران رشد پیدا کرده‌اند و رفته رفته بیشتر شده‌اند. از تسترهای غذا تا طراح لباسی که به واسطه حضور در ردیف اول کنسرت‌های خوانندگان، خودش را بلاگر می‌کند و فالوور می‌گیرد!

z

آن‌ها به واسطه نمایش زندگی‌شان، برای آن دسته از مردم به جذابیت رسیدند که تماشای اینفلوئنسرها برایشان تفریح شده است. و بلاگرهایی که به واسطه همین مخاطبینشان تبلیغ می‌گیرند و به قشر مرفه جامعه‌ تبدیل می‌شوند.

صدف بیوتی، بلاگر زیبایی و آرایشی نیز که سال‌هاست مقیم امریکاست، در روزهای گذشته به طور مستمر با اطلاع‌رسانی از وضعیت ایران، مردم و جوانان بویژه زنان و دختران را به اعتراضات دعوت می‌کرد.

ولی حالا در پست‌هایی جدید از پایان اطلاع رسانی درباره تغییرات مد نظرش در ایران گفته و اعلام کرده دیگر نمی‌تواند همراه معترضان باشد و باید به قراردادهای تبلیغاتی‌اش بپردازد. این رفتار او با واکنش تند کاربران اینستاگرام همراه شد. برخی رفتار او را نوعی کاسبی کثیف از اعتراضات و اتفاقات اخیر در کشورمان توصیف کردند. برخی نوشتند اینکه او می‌گوید لابه‌لای اطلاع رسانی درباره ایران، تبلیغات هم می‌گذارم یعنی نهایت کاسبی از اعتراضات و اتفاقات داخل ایران آنهم در ایالات متحده امریکا.

p

اما یک نصیحت از «سینمانوین» به بلاگرها و اینفلوئنسرها؛ در روزهای اخیر که حال قریب به اکثر مردم خوب نیست، توقع نداریم که حرفی بزنند که باعث دردسر برایشان شود اما حداقل می‌شود که هیچ حرفی نزنند!

برای مثال یکی از همین اینفلوئنسرها که نام اصلی‌اش «صدف مسائلی» است و در آمریکا زندگی می‌کند، بخشی از مردمی که دنبالش می‌کنند را با انتشار استوری های غیرعقلانی به خیابان‌ها کشاند و زندگی آنان را نابود کرد.

جالب اینجاست که او پس از یک ماه در استوری‌هایش می‌نویسد که دیگر نمی‌تواند تبلیغاتش را متوقف نگه دارد و باید برای درآمد، استوری های روزانه‌اش را ادامه دهد!

یادمان باشد که این مردم هستند که به هر آدمی در فضای مجازی، شخصیت می‌دهند و باعث می‌شوند زندگی خوبی را داشته باشد. حالا میخواهد بازیگر باشد، خواننده، چهره یا هر بلاگری که هیچ چیزی جز خودش برایش اهمیتی ندارد.

با دنبال نکردن صفحاتشان، لطف بزرگی به خودمان خواهیم کرد و جا را برای آنان که سواد و شعور دارند باز می‌کنیم.

نظرات کاربران چیست؟

*اون صدف بیوتی که می‌گفت خفه خون بگیرید به آنلاین شاپ های داخل ایران! حالا خودش تبلیغاتشو شروع کرده و شروع به کار کرده!!!!!! توروخدا آنقدر از این دوزاریا دفاع نکنید و فالو نکنید!! اینا فقط پول رو دوست دارن و خلاص!

*تازه اون آنلاین شاپ اگه ۳۰۰ تومن جنس بفروشه تو دلار در میاری ۳۰۰ ملیون میره تو جیبت

*فکر کردین الان صدف بیوتی براش خیلی مهمه؟! ببین! پست شروین رو گذاشته، ۶.۲ میلیون دیده شده!  و خودش در استوریش اشاره هم کرده. راجع به این مسائل پست بذارین، پیجتون جون میگیره! کدوم پست صدف اینقدر دیده شده! بد حالا میگه تبلیغ میخوام بکنم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی