|

پیش بینی قیمت دوج کوین!

Dogecoin

پیش بینی قیمت Dogecoin به عنوان حجم معاملات 250 میلیون دلاری - زمان خرید است؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- قیمت Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت گذشته 1٪ کاهش یافته است و به 0.072064 دلار رسیده است زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال با افت 1.5٪ روبرو شده است.

DOGE همچنین 1% در یک هفته و 20% در ماه گذشته سقوط کرده است، اگرچه آخرین لغزش آن نشان می‌دهد که حجم معاملات 24 ساعته آن به بالای 250 میلیون دلار رسیده است، حرکتی که می‌تواند به سمت جهش نشان دهد.

با توجه به فروش بیش از حد Dogecoin در حال حاضر، مسلماً زمان خوبی برای خرید آن است، به خصوص زمانی که روند فعلی توکن های میم می تواند به این معنی باشد که DOGE به زودی دوباره مد می شود. و با توجه به اینکه ایده توییتر مبنی بر پرداخت‌های DOGE همچنان قابل قبول است، نماد میم اصلی می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور به طور قابل توجهی افزایش یابد.

پیش بینی قیمت Dogecoin به عنوان حجم معاملات 250 میلیون دلاری - زمان خرید است؟

اندیکاتورهای فنی DOGE در حال حاضر در موقعیتی بینابینی قرار دارند و شاخص قدرت نسبی آن (بنفش) ظاهراً در حال کاهش است و اوایل امروز به 50 کاهش یافته است.

در همان زمان، میانگین متحرک 30 روزه آن (زرد) بسیار نزدیک به 200 روزه (آبی) خود است، با یک صلیب طلایی به طور بالقوه نشان دهنده الگو شکست است.

سطح پشتیبانی DOGE (سبز) که در آینده ای نه چندان دور ممکن است رخ دهد نیز تأیید شده، که در چند روز گذشته افزایش یافته است و نشان می دهد که قیمت میم در سطوح بالاتر تثبیت می شود.

این ادغام با وجود این تصور که نهنگ‌ها در حال حاضر بیشتر DOGE را می‌فروشند (به جای خرید) انجام می‌شود، با Dogecoin Whale Alert تعدادی نقل و انتقالات نسبتاً بزرگ به صرافی‌ها را در روزهای اخیر نمایان می‌کند.

در حالی که این ممکن است نشان دهنده کاهش های بعدی باشد، این نقل و انتقالات می تواند تغییر کند و نشان می دهد که اکنون زمان بسیار خوبی برای خرید DOGE است، با توجه به اینکه در حال حاضر چقدر کم ارزش و بیش از حد فروش است.

اکنون نیز زمان خوبی برای توکن‌های میم است، با تعدادی از آلتکوین‌های جدید - مانند PEPE و SPONGE - به ایجاد تقاضا برای ارزهای دیجیتال متمرکز بر میم کمک می‌کنند.

این می تواند در نهایت به سودهایی برای DOGE تبدیل شود، به خصوص اگر سکه هایی مانند PEPE از بین بروند و معامله گران توجه خود را به توکن های میم بیشتر جلب کنند.

البته، وضعیت DOGE به عنوان یک میم توکن به این معنی است که واقعاً از نظر فاندامنتال نمی‌تواند برای آن مفید باشد، حتی اگر حامیانی مانند ایلان ماسک استدلال کرده باشند که برای پرداخت‌ها مفیدتر از بیت‌کوین است.

با این حال، همچنان امیدواری وجود دارد که مالک ماسک در نهایت ممکن است پرداخت‌های Dogecoin را در نقطه‌ای دور در آینده معرفی کند، همانطور که توسط گزارش‌های منابع داخلی که در ژانویه منتشر شد، پیشنهاد می‌شود.

با این حال، برخی از افراد در Dogecoin به انتصاب مدیر عامل جدید توسط توییتر، رئیس سابق فروش تبلیغات NBCUniversal، لیندا یاکارینو، واکنش منفی نشان دادند.

برای برخی، انتصاب یاکارینو نشانه دور شدن از ارزهای دیجیتال و دوج کوین است، اگرچه برخی دیگر این موضوع را رد کرده‌اند و خاطرنشان کردند که یاکارینو تعدادی از حساب‌های مرتبط با DOGE را در توییتر دنبال می‌کند.

به این ترتیب، تنها زمان نشان خواهد داد که آیا پرداخت‌های DOGE در توییتر به واقعیت تبدیل می‌شوند، اما در صورت تحقق، شکی وجود ندارد که توکن میم به‌شدت افزایش می‌یابد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی