|

اتریم ۵۰۰۰ هزار دلاری می شود؟

دومین ارز دیجیتال محبوب در مسیر رکورد شکن؟

مک گلون معتقد است: در آینده شاهد افزایش قیمت اتریوم خواهیم بود, اتریوم در مسیر رسیدن به 5000 دلار!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز_ طبق گفته ی مایک مک گلون تحلیلگر ارشد بلومبرگ, دومین بلاک چین بزرگ در بطن دیجیتالی شدن اقتصاد و پول قرار دارد و این اصلی است که بر اساس آن در آینده شاهد افزایش قیمت اتریوم خواهیم بود. مک گلون معتقد است که اتریوم در آستانه ی رسیدن به 5000 دلار است.

McGlone

تقریبا یک هفته ی پیش اتریوم به بالاترین قیمت خود یعنی 4366 دلار رسید, اما از آن زمان تا کنون کمی کاهش داشته است و در این هفته با قیمت 4020 دلار معامله گردیده است.

نکته ی جالب توجه این جاست که سرمایه گزاران در ارتباط با اتریوم که بعد از بیت کوین دومین ارز دیجیتال از لحاظ ارزش بازار است بسیار خوشبین هستند.

مک گلون از وضعیت رضایت بخش بیت کوین صحبت می کند و از آن به عنوان کالایی یاد می کند که عرضه ی آن در حال کاهش است , اما تقاضا به شدت در حال افزایش; با این وجود طبق آخرین گزارش سود دهی که صرافی کوین بیس منتشر کرده است, در سه ماهه ی سوم سال اتریوم حجم معاملات بیشتری را به خود اختصاص داده است; در واقع 22 درصد حجم کل معاملات متعلق به اتریوم بوده است در حالی که برای بیت کوین این رقم به 19 درصد می رسد پس جای تعجب ندارد که چرا سرمایه گذاران در بازار های ارز دیجیتالی تا به این حد نسبت به افزایش قیمت این ارز دیجیتالی مشتاق و خوشبین هستند.

Coinbase-کوین-بیس

امروز اتریوم با قیمت 4331 دلار در بازارهای ارز دیجیتال جهانی معامله می شود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی