|

احتمال کاهش بیشتر قیمت خودرو

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید هم اکنون سرمایه‌های مردم به سمت بازارهای مطمئن‌تری نسبت به خودرو سرازیر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

حجت‌الله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص کاهش قیمت خودرو گفت: از آنجا که قیمت خودرو طی ماه‌های اخیر بیش از ارزش واقعی آن افزایش یافت و در وضعیت کنونی هم مردم دریافته‌اند که خودرو جزو کالاهای سرمایه‌ای نیست، قیمت چهارچرخ‌ها نزولی شده است.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: سرمایه‌های مردم به سمت بازارهای مطمئن‌تری نسبت به خودرو در حال سرازیر شدن است، در نتیجه اگر تصمیم نامربوطی توسط دستگاه‌های اجرایی در حوزه بازار خودرو اتخاذ نشود، پیش‌بینی می‌شود قیمت‌ها بیشتر ارزان شود. این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: در وضعیت کنونی تعداد خریداران بازار خودرو کاهش یافته و قیمت‌ها تا حدودی منطقی شده است در نتیجه این امر، انگیزه دلالان برای جولان در بازار کاهش می‌یابد و مصرف‌کنندگان واقعی در بازار ماندگار می‌شوند. سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجا که نرخ ارز طی هفته‌های اخیر نزولی شده، بخشی از حباب بازار خودرو خالی شده و احتمال ارزانی بیشتر این محصول نیز وجود دارد.

منبع:ایران جیب

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها