|

قسمت دوم برنامه پیش گو

باران کوثری در پیش گوی پژمان جمشیدی

قسمت دوم برنامه گفت و گو محور پیش گو با اجرای پژمان جمشیدی و با حضور باران کوثری، شنبه هشتم خرداد به صورت اختصاصی در سایت نماوا منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در قسمت دوم پیش گو باران کوثری، بازیگر سینما و تئاتر مهمان پژمان جمشیدی است. باران کوثری کم تر در تاک شو های این چنینی ظاهر شده است و دیدن او بعد از مدت ها خالی از لطف نیست. گروه موسیقی دارکوب نیز نوازنده های مهمان این قسمت را تشکیل می دهند و به اجرای دو قطعه از آثارشان می پردازند.

قسمت دوم برنامه گفت و گو محور پیش گو با اجرای پژمان جمشیدی و کارگردانی رضا بهاروند و امین انتظاری، شنبه هشتم خرداد به صورت اختصاصی در سایت نماوا منتشر شد. در قسمت دوم پیش گو باران کوثری، بازیگر سینما و تئاتر مهمان پژمان جمشیدی است. باران کوثری کم تر در تاک شو های این چنینی ظاهر شده است و دیدن او بعد از مدت ها خالی از لطف نیست. گروه موسیقی دارکوب نیز نوازنده های مهمان این قسمت را تشکیل می دهند و به اجرای دو قطعه از آثارشان می پردازند.

بخش گذشته پیش گو با باران کوثری به خاطره بازی با بزرگانی چون عزت الله انتظامی و خسرو شکیبایی می گذرد. باران کوثری از بدو تولد به واسطه پدر و مادرش در سینمای ایران بزرگ می شود و همان قدر که وقتی درباره  هنرمندان مختلف با شیرینی خاطره می گوید وقتی پای نقل خاطره ای از مادر بزرگش نیز به میان می آید بینندگان کاملا با او همراهی می کنند و این شیرینی و صمیمیت به آن ها منتقل می شود.

صمیمیت باران کوثری با میزبان برنامه، پژمان جمشیدی، نیز باعث می شود که برنامه از حالت عصا قورت داده برنامه های ایرانی این چنینی خارج شود و با صمیمیت آن ها مخاطبان نیز احساس صمیمیت با هنرمند مهمان برنامه را داشته باشند.

بخش جذاب آینده پیش گو و چالش تقدیر ده ساله باران کوثری نیز بسیار جالب پیش می رود. فراموشی، موفقیت بین المللی با یک فیلم، متهم شدن به قتل، دلالی فوتبال و... همگی از قرعه تقدیر های ممکن برای باران کوثری بیرون می آیند و او با اشتیاقش برای انتخاب و تدوین آن ها لحظات شیرینی را در قسمت دوم پیش گو رقم می زند.

وقتی از باران کوثری پرسیده می شود که آیندگان چه چیز نسل ما را تحسین می کنند او پاسخ می دهد: مقاومتمان را و وقتی پرسیده می شود چه چیز ما را سرزنش خواهند کرد باز هم پاسخ می دهد: مقاومتمان را. این هوشمندی باران کوثری است که او را در میان اهالی سینما متمایز و محبوب می کند. بازیگری که آثار و نقش آفرینی های غیر قابل دفاع در کارنامه اش کم ندارد اما همواره خودش را در سطح بالایی از این عرصه نگه داشته است...

قسمت دوم برنامه پیش گو نیز به خوبی قسمت اول پیش می رود. یک برنامه گفت و گو محور با کلاس که با اجرای خوب پژمان جمشیدی همراه شده است و کارگردان های این برنامه نیز با جلوگیری از کش آمدن و به بیراهه رفتن برنامه و گفت و گو به خوبی این برنامه را مدیریت و تولید می کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه