|

هشتمین قسمت سریال مردم معمولی

پاسخ مثبت به خواستگاری طلایی

رومینا به پیشنهاد ازدواج بردیا جواب مثبت می دهد. بزرگترین سوال این است که این ماجرا را چطور به خسرو بگویند؛ آن هم زمانی که تیم گل کاران…

لینک کوتاه کپی شد

هشتمین قسمت از سریال مردم معمولی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامبد جوان، پنجشنبه بیست و سوم اردیبهشت به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

در قسمت قبلی دیدیم که بردیا خیلی ناگهانی از رومینا خواستگاری کرد. در قسمت هشتم رومینا هم به پیشنهاد عجیب و ناگهانی پاسخ مثبت می دهد. بردیا از خوشحالی سر از پا نمی شناسد اما خیلی زود معضلی بزرگ پیش روی او و بقیه زخ می نماید. چطور باید این موضوع را با خسرو مطرح کرد!؟

خسرو خوشحال است چرا که به عنوان سرمربی تیم گلکاران جاجرود انتخاب شده است. تیمش در جام حذفی باید با پرسپولیس روبرو شود و خسرو رویای این را می بیند که پرسپولیس را ببرند و با غرور رومینا دوباره به او برگردد.

بعد از گذشت هشت قسمت از سریال مردم معمولی دیگر امیدی به تغییر رویه ی این سریال نیست. سریال شکل و شمایل و ساختار خودش را پیدا کرده است. ساختاری که البته تعداد زیادی از مخاطبان را با خود همراه نکرده است.

در نظرسنجی اخیر درباره ی محبوبیت سریال های در حال پخش در وی او دی ها، مردم معمولی کمتر از دو درصد را به خود اختصاص داد. ضعیف ترین سریال های کمدی هم اگر در این نظرسنجی بودند نتیجه ای بهتر از مردم معمولی کسب می کردند.   

شلوغی بیش از حد و بدون توجیه کاراکتر هایی که بیش از حد کلیشه ای هستند و برای نشان دادن خودشان یا بامزه نشان دادن خودشان مجبور به داد و فریاد هستند همراه با ساده انگاری ای که در تمام سطوح سریال به چشم می خورد بخش زیادی از کسانی که حتی با تساهل بسیار سریال های شبکه ی نمایش خانگی را دنبال می کنند نیز از خود رانده است.

رامبد جوان با سال ها سابقه اش در این عرصه حتما بهتر از هر کسی می داند که سریال سازی آن هم در شبکه ی نمایش خانگی با ساختن خندوانه و پر کردن برنامه ای که با جیغ دست هورا پیش می رود بسیار متفاوت است و مخاطبان این شبکه هم سختگیر تر از تلوزیون هستند. اما روشن نیست که این سریال با چه انگیزه هایی ساخته می شود و چطور از این همه عوامل درگیر در کار کسی متوجه سطحی بودن و ابتدایی بودن این سریال نیست. روشن نیست؟

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها