|

نگهدارنده عود مدل های خیلی زیبا / اینجوری یه دکور خوشگل به دیزاین خونه اضافه شده

جا عودی ها انواع بسیار مختلفی دارند که در اینجا با نمونه هایی شیک و مدرن از اونجا آشنا خواهیم شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- عود یکی از لوازم به شدت کاربردی هستش که خب خیلی از خونواده بهش علاقه مند هستن و خیلی ها هم خب سردرد میگیرن و چندان بهش علاقه ای ندارند. اما جدا از عود، جا عودی هم مهمه و میتونه به خوشگلاسیون محیط کمک کنه. در اینجا میخوایم در رابطه با "نگهدارنده عود مدرن و شیک" آشنا بشیم. شاید فکر کنید جاعودی یه وسیله قدیمی و دمده هستش در حالی که این وسیله نیز با طراحی های جدید به روز رسانی شده مدل ها  ظواهر بسیار زیبایی پیدا کردن و حالا تبدیل شدن به اکسسوری که میتونه هم جا عودی باشه و هم اینکه وسیله ای مدرن و زیبا در خونه محسوب بشه. اگر دلتون میخواد عود، این وسیله آرامش بخش رو در جایگاهی ویژه قرار بدید، پس حتما با ادامه مطلب ما همراه باشید.

جا عودی شیک

جاعودی های هنری و پیچیده، یا ساده و مینیمال

جا عودی ها از هر جنسی که فکرشو کنید ساخته میشن. جنس هایی مثل چوب، فلز، سرامیک و حتی شیشه. که خب میتونید با توجه به دکوراسیون فضایی که قراره جاعودی قرار بگیره انتخاب نمایید. این جا عودی ها یکسری شون ساده و مینیمال هستن و برخی دیگر هم طرح‌دار و پیچیده می باشند که خب ظاهری هنری دارند. دقت کنید که یه نگهدارنده عود شیک و مدرن علاوه بر خوشگلی که داره، باید عملکرد مناسبی هم داشته باشه. چرا که جا عودی باید به درستی عود رو نگه داره تا محکم سر جاش بمونه و خاکسترش رو هم جمع کنه.

جا عودی شیک

جا عودی شیک

جاعودی هایی که میتونن توجه دوستاتون رو جلب کنند

از دیگر موارد جالبی که در رابطه با جا عودی ها وجود داره اینه که این عنصر میتونه به عنوان یک قطعه تزیینی در دکوراسیون نیز محسوب بشه. مثلا اینکه شما میتونید یه جا عودی سرامیکی سفید و ساده رو روی میز قهوه‌ خوری‌تون بگذارید و وقتی با دوستاتون دورهمی داشتید استفاده کنید چرا که میتونه خیلی زود توجهشون رو جلب کنه. یا اینکه مثلا یه نگهدارنده فلزی با طرح هندسی استفاده کنید چرا که میتونه یه حس مدرن و صنعتی به فضای اتاق‌تون ببخشه.

جا عودی شیک

جا عودی شیک

اما بیاین کمی هم در رابطه با کارایی جاعودی ها صحبت کنیم و بدونیم. این وسیله ها، یعنی جاعودی های مدرن و شیک باید به شکلی طراحی شده باشن که عود به راحتی داخلش قرار بگیره و محکم بایسته. از طرفی هم خاکستری که ازش ساخته میشه همه جا نریزه و جای مناسب و مخصوصش رو داشته باشه.

جا عودی شیک

به وزن و اندازه جا عودی دقت کنید

یکی از گزینه هایی که باید در خرید جاعودی بهش توجه داشته باشید اینه که موقع خرید به وزن و اندازش دقت داشته باشید. اگر جاعودی شما خیلی بزرگ و یا سنگین باشه احتمال اینکه نتونید به راحتی جاش رو تغییر بدید هست و این اینکه نتونید هر کجا که دلتون میخواد قرارش بدید. از سمتی هم اگر جاعودی خیلی سبک و فسقلی باشه ممکنه نتونه عود رو به خوبی نگه داره و عود دائما بیوفته و باعث مشکل بشه.

جا عودی شیک

جا عودی شیک

جا عودی شیک

در نهایت نیز انتخاب یک نگهدارنده عود مدرن و شیک کاملا بستگی به سلیقه و دکوراسیون منزل شما داره که چی بخواین یا چی نخواین. جاعودی ها در بازار تنوع بسیار بالایی دارن شما میتونید به راحتی با توجه به نیاز و نگاهی که دارید، بهترین گزینه رو انتخاب کنید. یادتون باشه، هدف اینه که هم زیبایی رو به خونه‌ تون بیارید و هم یه فضای آرامش بخش و دلپذیر ایجاد نمایید.

جا عودی شیک

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها