|

شلوارهای جین عجیب و غریب

شلوارهای لی زنانه خبر ساز؛ استایل های اگزوتیک با عجیب و غریب ترین شلوارهای جین دنیا

شلوار لی

به تازگی در برخی از پیج های اینستاگرامی مدل هایی از شلوار لی به فروش می رسد که بسیار خبرساز شدند و توجه سردار حسین رحیمی را به خودجلب کردند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- به تازگی در برخی از پیج های اینستاگرامی مدل هایی از شلوار لی به فروش می رسد که بسیار خبرساز شدند و توجه سردار حسین رحیمی را به خود جلب کردند. این شلوار های جین همگی دارای طراحی های بسیار عجیب و غریب بودند و به دلیل ترویج فرهنگ غربی و نا متعارف توقیف شدند و با فروشندگان این محصولات برخود شده است. جالب است که بدانید شلوارهای جین امروزه به دلیل طراحی و نوع استایلی که دارند کمی متفاوت تر از شلوار های جین اولیه هستند و بکارگیری از آنها در استایل ها و سبک های مختلف باعث تغییر سبک پوششی شما خواهد شد. در نتیجه برای انتخاب شلوار لی حتما با نوع استایل و فرهنگ غالب در جامعه یا مکانی که قرار است آن را بپوشید توجه کنید. برای مثال شلوارهای جین دارای انواع گوناگونی هستند که ما در این قسمت به عنوان نمونه به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد. شلوار دمپا، راسته، بوت کات، اسکینی، مام استایل، مام فیت، گرل فرند، سیگاری، زاپ دار، ملوانی، بگ، بوی فرند همگی دارای استایل های متفاوتی هستند و برای یک مکان و زمان نیز توصیه می شوند.

در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با چندتا از عجیب و غریب ترین مدل های شلوار جین زنانه آشنا شوید.

شلوار جین خبرساز

شلوار جین خبرساز

شلوارهای جین اگزوتیک که فروششان متوقف شد

یکی از عجیب و غریب ترین مدل های شلوارهای  جین زنانه نوع هایی از آن ها هستند که دارای طراحی های شگفت انگیز یا به نوعی پاره می باشند. در این شلوارها گاها بخشی از شلوار در طراحی حذف می شود و زنجیر یا تکه های پارچه ای جین جایگزین می شود که به همین دلیل این شلوارها به دلیل ظاهرهای نامتعارفی که دارند استفاده از آن ها در خیابان ها ممنوع می باشد و با مصرف کنندگان یا فروشندگان آنها برخورد می شود. یکی از نکاتی که باید دقت کنید این است که در سبک های نرمال و شناخته شده این شلوارها قابل استفاده نیستند بلکه فقط افرادی که ماکسیمال یا اگزوتیک می پوشند می توانند آنها را با لباس های دیگرشان ست کنند.

شلوار جین خبرساز

شلوار جین خبرساز

شلوارهای زاپ دار شگفت انگیز!

معمولا وقتی شلوار جین را می خواهند از سادگی درباورند و تنوعی در مدل آن ایجاد کنند در آن از زاپ استفاده می کنند و در این حالت شلوارها در قسمت های مختلف خود دارای پارگی هایی هستند که اغلب رنگ پا در آن قسمت ها نمایان می‌ شود.زاپ ها مدل های متنوعی دارند ولی جالب است که بدانید هرچه قسمت های دارای زاپ یک شلوار بیشتر باشد آن از حالت طبیعی و نرمال خود بیشتر خارج می شود. در نتیجه اگر نمی خواهید یک استایل راک یا گرانج داشته باشید بهتر است از انتخاب اینگونه شلوارها پرهیز کنید.

شلوار جین خبرساز

شلوار جین خبرساز

شلوار های جین طرح دار؛ از گلی گلی گرفته تا چهل تیکه

یکی دیگر از حالت های عجیب و غریب شلوار جین حالتی است که در آن شلوارها دارای تیکه دوزی، چاک و یا گلدوزی هستند. این شلوارها نسبتا به دو مدل بالا از حالت نرمال تری برخوردارند و در استایل های دخترانه راحت تر می توان از آنها استفاده کرد برای مثال یک شلوار بگ عروسکی یا یک شلوار جین اسکینی و گل گلی هر دو برای یک مانتو شومیزی و کوتاه مناسب هستند. البته دقت کنید که اگر در استایلتان می خواهید از این شلوارها استفاده کنید بهتر است مانتو و دیگر آیتم ها را ساده انتخاب نمایید زیرا این شلوارها به تنهایی بسیار جلب توجه می کنند.

شلوار جین خبرساز

شلوار جین خبرساز

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی