|

خودت رو بشناس!

تست شخصیت شناسی تصویری؛ بگو کدوم تصویر انتخابته تا ویژگی های جذااابت رو گوئَم!

تست های روانشناسی تصویری به ما کمک می کنند تا بعد های مختلف شخصیتیمون رو پیدا کنیم پس اگر شما هم کنجکاو هستید این تست رو انجام بدید.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- یکی از ساده ترین و جالب ترین راه هایی که به ما کمک می کنه تا خودمون و یا اطرافیانمون رو بشناسیم اینه که از تست های شخصیت شناسی و روانشاسی تصویری استفاده کنیم. تست های تصویری علاوه بر اینکه اطلاعات جالبی رو در رابطه با ما فاش می کنند خیلی هم سرگرم کننده هستند و انجام دادنشون یک بعد تفریح و خوش گذرونی داره. حالا اگر شما دوست دارید که دست کم برای یک بار هم که شده این تست ها رو انجام بدید و خودتون رو محک بزنید در ادامه همراه ما باشید.

سوال:

به تصاویر زیر نگاه کنید و بگید که کدوم یک از اون ها رو بیشتر دوست دارید و از تماشای کدومشون بیشتر لذت می برید. فکر کنید که تصاویر زیر هر کدام یک تابلو نقاشی هستند حالا کدام یک از این نقاشی ها مورد علاقه شما می باشد؟

تست روانشناسی تصویری

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

پاسخ:

از تماشای تصویر A بیشتر لذت می برم

اگر تصویری مورد علاقه شما تابلو A می باشد به معنای این است که شما غالبا فردی خوش بین و امیدوار هستید. سعی می کنید به ندای قلبتان یا احساساتتان گوش دهید و معمولا تصمیماتتان را هم بر  مبنای احساساتتان می گیرید. در زمینه هنر و کارهای هنری نیز استعداد دارید و می توانید بسیار خارق العاده عمل کنید. نهایتا آنچه که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما روحیه بسیار حساسی دارید پس مراقب باشید تا افراد مختلف از شما سو‌استفاده نکنند.

از تماشای تصویر B بیشتر لذت می برم

انتخاب تصویر شماره B به معنای آن است که شما فردی ریسک پذیر و مبارز هستید که به هیچ عنوان دست از تلاش کردن برای رسیدن به خواسته هایتان بر نمی دارید. این روحیه بالای شما باعث شده است که همیشه دوستتان زیادی داشته باشید و دورتان شلوغ باشد. البته این نکته هم در مورد شما صادق است که گاها تصمیمات سریع و غیر منطقی می گیرید اما عادت ندارید که خودتان را به نتایج آن ها گره بزنید یعنی به زندگیتان ادامه می دهید و گاها آن ها را فراموش می کنید.

از تماشای تصویر C بیشتر لذت می برم

اصولا برایتان مشکل است که از دیگران کمک بخواهید و ترجیح می دهید تمامی کارهایتان را خودتان انجام دهید دلیل آن هم این است که شما فرد بسیار مستقلی هستید در واقع شما ذاتا یک رهبر هستید. روحیه استقلال‌طبلانه و رهبر‌گونه ای که دارید به شما کمک می کند تا در شغلتان موفق تر باشید. در نهایت این را به عنوان یک نصیحت در نظر بگیرید در زندگی نباید از شادی و لذت بردن از لحظات غافل شد.

به گزارش شایانیوز، شما کدام یک از تصاویر بالا را هراسناک تر دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست داری هم تفریح کنی هم یکم خودت رو بشناسی صفحه تست و خودشناسی ما رو دنبال کن.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

 • آیه ارسالی در

  سلام. ممنون بابت این تست های خیلی خوب و جذابتون. واقعا همشون درستن و باعث میشن بیشتر خودمو بشناسم.

 • شبنم بانوووو ارسالی در

  تستتونو دوست داشتم تا حدود زیادی درست بود واقعا

 • دیبا ارسالی در

  عالی بود به نظرم؛ خیلی دقیق و درست

 • ذلفا ارسالی در

  شخصیتی که اینجا مطرح شد دقیقا عین حقیقت درمورد خودم بود

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی