|

انواع استایل با شلوار جین دمپا

میدونید شلوار جین دمپا را با چه مانتویی بپوشید؟ با جدیدترین ترندهای سال آشنا شوید

انواع استایل با شلوار جین دمپا

شلوار جین دمپا از لباس هایی است که به همه می آید، یعنی مهم نیست چاق باشید یا لاغر، کوتاه یا بلند با هر فرمی می توانید شلوار دمپا بپوشید.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- شلوار دمپا ترند سال ۲۰۲۱ است. این شلوار از دهه هفتاد مد می باشد و طرفداران زیادی دارد بطوری که امروزه هر خانم شیک پوشی در کمد لباس خود یک شلوار دمپا دارد. بر خلاف تصور عموم، شلوارهای دمپا گشاد نیز انواع مختلفی دارند و فاکتورهایی مثل طول فاق ، بلندی ، گشادی پاچه شلوار و جنس و رنگ در آن ها مدل های متنوعی را وجود می آورند. در نتیجه برای داشتن استایلی زیبا و خیره کننده باید به موارد ذکر شده در انتخاب شلوار دمپا و نوع مانتو دقت کرد. شلوار دمپا گشاد یکی از اقسام مدل‌ های شلوار است که از کمر تا زانو تنگ و از زانو تا مچ پا گشاد است، تا با ایجاد تعادل در ظاهر اندام، شما را کشیده‌ تر نشان دهد. شلوار های دمپا برای افرادی که قد کوتاه تری دارند بسیار مناسب است زیرا پاهای آنها را کشیده و در نتیجه باعث قد بلندتر دیده شدن آنها می شود.

دوران شلوار جین های فوق العاده تنگ به پایان رسیده است. اما بله، هنوز هم می‌توانید آن‌ها را بپوشید ولی جدیدترین ترند جین شامل شلوارهای آزادتر و یا دمپا گشاد می شود. برای آشنایی بیشتر با این ترند زیبا و جایگاهش در استایل خود در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

شلوار دمپا گشاد

تفاوت شلوار جین دمپا با شلوار بگ

تصور بیشتر عموم این است که شلوار بگ و دمپا یک نوع شلوار است، در حالیکه این تصور اشتباه است این دو شلوار جین محبوب هر کدام دارای تفاوت هایی هستند که باعث تمایز آنها از هم می شود. شلوار های جین دمپا معمولا شلوارهایی هستند که از کمر تا زانو جذب و بعد از زانو آزاد خواهند شد در حالیکه شلوارهای بگ از کمر به بعد دارای استایلی آزاد و کاملا گشاد هستند در واقع می توان گفت این نوع شلوارها فقط در قسمت کمر جذب هستند.

شلوار دمپا گشاد

شلوار دمپا گشاد را با چه مانتویی بپوشیم؟ کشیده و لاغر به نظر بیایید.

یکی از دلایل ترند شدن شلوار های دمپا گشاد در ایران مد شدن مانتوهای کوتاه و یا کتی بود. شلوار های دمپا را هرگز با مانتوهای بلند استفاده نکنید زیرا در این حالت ظاهری ناخوشایند خواهید داشت؛ در نتیجه بهترین نوع مانتو برای استفاده به همراه شلوارهای دمپا مانتو های کتی و یا شومیزی  هستند زیرا قدهای کوتاهی دارند و از زیبایی شلوار و کشیده دیده شدن پاهای شما نمی کاهند. یکی از جدیدترین مدل های این شلوار نوع چاکدار آن ست که شلوارهای دمپای چاک دار بیشتر برای مراسم‌ هایی مانند جشن پیشنهاد می شوند.

شلوار دمپا گشاد

شلوار جین دمپا و کفش مناسب؛ فرقی ندارد کژوال یا رسمی در هر حال زیبایید!

ونس ها همواره در تمام فصل ها و در بین تمامی افرد با هر گروه سنی ای محبوب هستند و جالب است بدانید این کفش های محبوب یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده با شلوارهای جین دمپا است؛ البته این ترکیب بیشتر برای افراد قد بلند پیشنهاد می شود. حال استایلی را با یک مانتو کتی و شلوار دمپا تصور کنید در این حالت می توانید یک کفش ساده پاشنه دار به پا کنید و بگذارید دمپای شلوار شما روی کفشتان بی افتد. این کفش برای افرادی که قد کوتاه تری دارند مناسب است، زیرا در حالتی که دمپای شلوار نیمی از کفش را می پوشاند باعث بلند تر دیده شدن پاهای شما می شود.

شلوار دمپا گشاد

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی