|

انیمیشن خنده دار چی ببینیم؟

پنج انیمیشن توپ که با دیدنشون از شدت خنده کُپ میکنی؛ دورهم یکم باحال طور تفریح کنید

برای وقت گذروندن همیشه نباید رفت سراغ سریال و فیلم های سینمایی انیمیشن ها هم میتونند یکی از بهترین انتخاب های شما برای اوقات فراغتتون باشند

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- یک عده ای از افراد هستند که فکر می کنند انیمیشن ها فقط مخصوص کودکان هستند و مخاطب خاص دارند، اما واقعیت ماجرا این جاست که بعضی از انیمیشن ها در حد و اندازه یک شاهکار سینمایی جاوید و ماندگارن و ابدا به هیچ رده سنی خاصی هم محدود نمیشند، یعنی هر خانوم و آقای با ذوقی تو هر سنی که باشه می تونه با دیدن یه انیمیشن توپ و درجه یک کلی به خودش حال بده. حالا جالبه که بعضی از این انیمیشن ها علی رغم این که به عنوان محصولی انحصاری در ژانر کمدی به حساب نمیان اما فوق العاده خنده دار و بامزه هستند، به حدی که بعد از تماشای اون ها حتا به فکر کردن بهشون هم لبخند به روی لب هاتون میاد.

بخترین انیمیشن هایی که می تونید تماشا کنید

بنابراین اگر دنبال این هستید که چند ساعتی رو به خوشی بگذرونید و بعد هم یه خاطره خوب تو ذهنتون داشته باشید، بهتون پیشنهاد می کنیم این بار که دور هم جمع شدید حتما به تماشای یکی از این انیمیشن های جذاب و دوست داشتنی بنشینید که پشیمون نخواهید شد.

1.کارخانه هیولاها – 2001

به گزارش شایانیوز، یکی از بهترین و جذاب ترین انیمیشن هایی که می تونید تماشا کنید و باهاش کلی هم بخندید کارخانه هیولا هاست، که برعکس اسمش اصلا ترسناک نیست و به قدری بامزه است که حتا فکرش رو هم نمی کنید. کارخانه هیولاها داستان دنیای هیولاهایی است که برای تامین انرژی مورد نیاز خود کودکان رو میترسونند تا از صدای جیغ اون ها برای تامین برق استفاده کنند.

امتیاز IMDb : 8.1/ 10

امتیاز Rotten Tomato : 96/ 100

امتیاز Namava: 94 / 100

بخترین انیمیشن هایی که می تونید تماشا کنید

2.عصر یخبندان – 2002

عصر یخبندان در واقع یک فرنچایز 6 قسمتی است که قسمت اول اون رو می تونیم به عنوان یکی از شاهکار ترین انیمیشن هایی که تا حالا ساخته شده نام ببریم. داستان از این قرار است که دهکده انسان های اسکیمو توسط گروهی از ببر ها مورد حمله قرار می یگرد و زنی در حالی که بچه خود را در بغل دارد به آب میوفتد اما قبل از آنکه بمیرد فرزند کوچک خودش رو به یک ماموت و یک خرس تنبل به نام سید می سپارد آن ها نیز سعی می کنند تا دنبال انسان ها بروند و بچه را به آن ها برسانند.

امتیاز IMDb : 7.5/ 10

امتیاز Rotten Tomato : 77/ 100

امتیاز Filimo: 93 / 100

بخترین انیمیشن هایی که می تونید تماشا کنید

3.شرک2 – 2004

گمان نمی کنم کسی باشد که شرک، خر دوست داشتنی او و البته گربه چکمه پوش را نشناسد. شرک یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین فرنچایز های انیمیشنی ایست که تا به حال ساخته شده است پیشنهاد ما به شما این است که به تماشای قسمت دوم این سری بنشینید، زمانی که شرک و فیونا از ماه عسل باز می گردند و به قصر پادشاه دعوت می شوند. این انیمیشن توانایی آن را دارد که لبخند را به لب های شما بیاورد.

امتیاز IMDb : 7.3/ 10

امتیاز Rotten Tomato : 89/ 100

امتیاز Filimo: 83 / 100

بخترین انیمیشن هایی که می تونید تماشا کنید

4.موش سرآشپز – 2007

کیا عاشق پاریس و رستوران های شیک اون هستند؟ کیا از آشپزی کردن غرق لذت میشند و بهش به عنوان یک هنر نگاه می کنند؟ موش سرآشپز یک انیمیشن کمدی خانوادگی درجه یک است که در پاریس و در یکی از رستوران های معروف و پر طرفدار آن اتفاق می افتد و برای هیم نهم قطعا کلی بهتون کیف میده. رمی یک موش با ذوق و با استعداد است که عاشق غذا و آشپزی کردن است برای همین نهایتا راه رسیدن به آرزوی خودش که سرآشپز شدن است رو پیدا می کنه.

امتیاز IMDb : 8.1/ 10

امتیاز Rotten Tomato : 96/ 100

امتیاز Filimo: 96 / 100

بخترین انیمیشن هایی که می تونید تماشا کنید

5.من نفرت انگیز 1 – 2010

اهمیتی نداره که تا حالا هیچ یک از انیمیشن های من نفرت انگیز رو تماشا کردید یا نه، به هر حال بدون شک مینیون ها رو میشناسید و می دونید که اون ها تا چه اندازه با نمک هستند. من نفرت انگیز یک، در رابطه با تبهکار شروری به نام گورو است که برای عملی کردن نقشه خود از سه دختر بچه بی سرپرست به عنوان پوشش استفاده می کنداما علاقه به آن ها زندگی گورو رو دچار تغییر و تحول می کنه.

امتیاز IMDb : 7.6/ 10

امتیاز Rotten Tomato : 81/ 100

امتیاز Namava: 91 / 100

بخترین انیمیشن هایی که می تونید تماشا کنید

به نظر شما کاربران شایانیوز چه انیمیشن های دیگه ای باید در این لیست قرار بگیرند؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذرارید.

اگر به تماشای فیلم و سریال علاقه دارید صفحه سریال و سرگرمی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • ی خریییی ارسالی در

    خنننننندهه‍ههههههه ندااااااااااااااااارهههههههههههههه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی