|

ترفند خونگی رسوب زدایی دوش حمام؛ اینجوری تو سه سوت فشار آب رو فیش فیش کن!

رسوب کردن سردوش حمام یکی از معضلات هر خونه ای به شمار میاد که اینجا قراره ترفندای آسون و سرعتی رفع این مشکل رو یاد بگیرین.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- تا به اینجا ترفندای خونگی بسیاری برای تمیز کردن هود و سینک و انواع وسایل آشپزخانه یاد گرفتین. شاید فک کنین که دیگه الان یه خونه بی عیب و نقص دارین که قلبش داره برق میزنه و هیچ کم و کسری دیده نمیشه. اما اگه یه سری به حمام و شیرآلات اون بزنین، قطعا متوجه میشین که آب نمیتونه به خوبی از درگاه های خروجی سردوش عبور کنه.

بی تردید در همون لحظه تصمیم میگیرین که یه خرج اضافی روی دستتون بذارین و برین یه سردوش جدید بخرین. اما دست نگه دارید. شما میتونین با روش هایی خیلی ساده و سرعتی از شر هر چی که تو سردوش جا خوش کرده، راحت شین. با این کار دیگه نیازی به پرداخت هزینه های اضافی نخواهد بود. در همین زمینه نیز ما تصمیم گرفتیم به بیان روش های خیلی جالب رفع رسوبات سردوش حمام بپردازیم. با ما همراه باشید:

1. رسوب زدایی به کمک سرکه

شاید تابحال فقط نام سرکه رو برای ضدعفونی کردن شنیده باشین، ولی جالبه بدونین یکی از بهترین و پرکاربردترین موادی که میشه برای رسوب زدایی ازش کمک گرفت، سرکه اس. واسه رسوب زدایی سردوش حمام هم میتونین از سرکه کمک بگیرین. برای این کار ابتدا سرکه رو توی یه کیسه پلاستیکی بریزین. توجه کنین که از سرکه متناسب با سایز سردوشتون استفاده میشه.

حالا کیسه رو دور تا دور سردوش ببندین تا دوش کاملا توی سرکه غوطه ور باشه. 8 تا 10 ساعت بهش فرصت بدین تا توی سرکه بمونه و با این کار رسوبات به طور کامل از بین میره. بعدش با فرچه سردوش حموم رو بشورین و آبکش کنین و از فشار آب لذت ببرین.

ww

2. رسوب زدایی با استفاده از جوشاندن آب

واسه اینکه این روش رو برای رسوب زدایی سردوش امتحان کنین، اول دوش رو از سر جدا کرده و سری رو توی یه طرف متناسب بذارین که تا حد لازم کوچیک باشه. بعد از این کار یه لیوان سرکه و یه لیوان هم آب رو توی ظرف بریزین و حواستون باشه که باید اندازه آب و سرکه به یه میزان باشه.

در صورتی که خیلی سردوش دچار رسوب شده از میزان بیشتری آب و سرکه استفاده کنین، اما به نسبتشون دست نزنین. حالا ظرف رو روی گاز قرار بدین و بذارین سردوش 10 تا 15 دقیقه خیلی خوب تو محلول بجوشه. وقتی در مدت زمان بیان شده سردوش در آب و سرکه جوشید، حالا نوبت به این میرسه که بذارین کاملا خنک بشه و بعدش سردوش رو آبکش کنین و روی دوش نصبش کنین.

ggf

3. رسوب زدایی به کمک خیساندن سردوش

از دیگر روش هایی که برای رسوب زدایی سردوش فوق العاده مناسبه، استفاده از یه ترکیب خفنیه که از همه ضدعفونی کننده ها و شوینده های دنیا بهتره و پرکاربردتر. بدین منظور باید یه لیوان سرکه، یک سوم لیوان جوش شیرین به همراه چند تا قاشق چای خوری نمک رو حاضر کنین.

بذارین سردوش توی این محلول یه شب تا صبح باقی بمونه تا کاملا خیس بخوره و رسوباتش به طور کامل از بین بره. بعد از این کار چنان فشاری رو موقع دوش گرفتن تجربه میکنین که تابحال ندیدین.

kkk

ff

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

 • ناشناس ارسالی در

  راه عملی هایی میدین که ادم میمونه توش با 10 ساعت خیساندن باید دو عد سردوش باشه ولی همی سر دوش پراز جرم را 5دقیقه با یه بورس سیمی یا پلاستیکی میشه تمیز کرد هرچند ماهی یک بار اتفاق می افتد

 • ناشناس ارسالی در

  سلام رسوب زدائی سردوش سه صوت
  آیا سه س
  صوت شما ۸ تا ۱۰ ساعت می باشد یکبا بخوانید

 • ناشناس ارسالی در

  با سلام آیا ترفند رسوب زدائی سردوش در سه سوت بمعنی ۸تا ده سا عت در سرکه خواباندن است لطفا بجای این همه توضیحات همان اول درست گفته شود

 • ناشناس ارسالی در

  اگر فشار آب کم باشه صدتا کار دیگه هم انجام بدیم فایده ای نداره فشار آب رو زیاد کنن خودبخود دوش رسوب زدایی میشه

 • ناشناس ارسالی در

  سلام ،5تا10دقیقه بزارید توجوهرنمک،یاهمون جرم گیر،بعدآبکشی کنید،خلاص

 • مهرداد ارسالی در

  خخخخخخ برو کنار بزار باد بیاد قیمت سرکه از سردوش بیشتره نمی صرفه

 • حسین ارسالی در

  خب سردوش رو باز میکنیم با سوزن تمییز میکنیم

 • ناشناس ارسالی در

  جوش شیرین وسرکه عالیه خمیر درست کنید بمالید روی سوراخهای سردوشی بعد ده دقیقه بازرس بشویید بعد سوراخها را با سوزن. باز کنید مثل روز اول میشه. درضمن جرم گیر رنگ سردوشی وسینک وهمه وسایل فلزی را خراب می۰کنه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی