|

رنگ های فصل به تعریف پنتون

رنگای پاییزی رو بشناس که از مد عقب نمونی؛ یواشی باید مانتو ها رو جمع کنیااا

از اونجایی که موسسه پنتون رنگ های پاییز و زمستونی 2022-23 رو معرفی کرد دیگه کم کم باید بریم تو کار استایل های جدید که قراره کمدمون رو پر کنن

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- اون هایی که اهل مد و فشن هستند و اخبار مرتبط با این صنعت رو دنبال می کنند خوب می دونند که موسسه پنتون نه تنها در آغاز سال جدید یک رنگ رو به عنوان رنگ سال معرفی می کنه بلکه با آغاز نیمه دوم و فصول سرد سال رنگ هایی رو هم به عنوان رنگ های پاییزی و زمستونی به دنیای مد و فشن معرفی می کنه. خب همون طور که می دوندی نه تنها سلبریتی ها و افراد معروف بلکه بسیاری از عاشق های دنیای مد و فشن هم همیشه منتظرند که پنتون یک قدم برداره تا اون ها استایلشون رو مطابق با تغییر و تحولات جدید بالا پایین کنند.

رنگ های فصل به تعریف پنتون

از اون جایی که کمتر از یک ماه تا فصل پاییز و تیپ و استایل های قشنگ و دلبر پاییزی باقی مونده در ادامه نگاهی می اندازیم به رنگ هایی که غول صنعت مد و فشن اون ها رو به عنوان رنگ های پاییزی و زمستونی 2022-23 معرفی کرده است و چند تا استایل شیک با این رنگ ها رو هم می بینیم.

1.زرشکی مثل همیشه دلبر پاییزی

به گزارش شایانیوز، یکی از پرشور ترین رنگ هایی که برای پاییز و زمستون امسال در نظر گرفته شده است رنگ زرشکی روشن مایل به قرمز است که به خاطر تضاد رنگی ای که با طبیعت ایجاد می کنه جذابیت فوق العاده ای در استایل شما ایجاد می کنه.

رنگ های فصل به تعریف پنتون

2.کهربایی درخشان تر از همیشه

به طور کلی رنگ زرد در دسته رنگ های درخشان و جذابی وجود داره که استفاده از اون نیازمند جسارت و البته ریسک پذیری ویژه است، برای همین هم هست که خیلی از افراد معمولا از این رنگ در پوشش خودشون استفاده نمی کنند چون ست کردن با اون براشون کار سخت و دشواری است اما حالا که زرد کهربایی به عنوان رنگ پاییزی سال معرفی شده قطعا استفاده از اون رایج تر خواهد شد.

رنگ های فصل به تعریف پنتون

3.نارنجی متضاد اما هم راستا

رنگ نارنجی برای ما ایران ها امسال حسابی پرکار بوده چون همون طور که می دونید از ترندی ترین رنگ های بهار و تابستونی 1401 بود و حالا هم به عنوان یکی از رنگ های اصلی پاییزی به حساب میاد که اتفاقا خیلی هم جذاب و دوست داشتنی است، چون هیچ رنگی به اندازه زرد و نارنجی نمی تونه تداعی کننده پاییز باشه.

رنگ های فصل به تعریف پنتون

4.صورتی پر نگ و کم رنگ هم نداره

صورتی و کم رنگ و پر رنگ هر دوشون از رنگ های ترند معرفی شده توسط پنتون هستند که قراره امسال کلی باهاشون بترکونیم. جذابیت ماجرا این جاست که هم اون هایی که عاشق رنگ های ملیح هستند می تونند صورتی بپوشند و هم اون هایی که از رنگ های تند و پر نشاط خوششون میاد.

رنگ های فصل به تعریف پنتون

5.سبز سرزندگی میان باغ بی برگی

خب در طبیعت پاییزی چیزی که خیلی کم دیده میشه نشاط و سرزندگی رنگ سبز است که همین هم بهترین موقعیت رو برای شما محیا می کنه تا به دو رنگ سبز پر رنگ و زیتونی در استایل خودتون خوشامد بگید و باهاشون کلی استایل درجه یک بسازید.

رنگ های فصل به تعریف پنتون

6.آبی آرامش بخش و رویایی

آبی آسمانی یا نیلی؟ از کدام یک از این رنگ های دلبر و آرامش بخش لذت می برید؟ به هر حال هر دو این رنگ ها از اصلی ترین رنگ های فصل به حساب میان که می تونه ترکیب بسیار خوبی بین استایل شما و طبیعت پاییزی ایجاد کنه.

رنگ های فصل به تعریف پنتون

7.دارچینی خاص و منحصر به فرد

همیشه در تضاد بودن با طبیعت هم خوب نیست، فقط فکرش را بکنید که ترکیب یک استایل دارچینی با برگ های پاییزی چقدر زیبا و چشم نواز است؛ برای همین هم هست که این رنگ به عنوان یکی از رنگ های فصل از طرف پنتون معرفی شده است.

رنگ های فصل به تعریف پنتون

عکس ها از صفحات: seom.design , kh.arghavaan , niloufar.arabshahiii

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی