|

نکات مهم آرایشی که باید بلد باشی

کلی نکات آرایشی که با اونا ماااه میشی؛ از رُژ گرفته تا هرچی اون زیر میرا بلد نیستی

آرایش کردن اگر اصولی و درست درمون نباشه یکی دو ساعتی بیشتر دووم نمیاره پس با چند تا ترفند ساده حرفه ای آرایش کن و تا آخر شب حالشو ببر.

لینک کوتاه کپی شد
8

شایانیوز- آرایش کردن برای خانم ها از اون دست کارهایی است که صفر تا صدش لذت بخشه یعنی از خرید لوازم آرایش گرفته تا پروسه آرایش کردن و نهایتا هم نتیجه کار که بسیار دل پسنده، جذاب است. یکی از مواردی که خانم های باسلیقه برای داشتن یک استایل خوب و شیک بهش توجه می کنند داشتن یک آرایش زیبا و درست و حسابی است. نباید فراموش کنیم که شیک و باکلاس بودن مستلزم توجه به تک تک جزئیات است و مسلما هرچی آرایش حرفه ای تر، زیبا تر و چشم نواز تر اما چیزی که واضحه اینه که همه ما آرایشگر نیستیم و به زیر و بم اصول خودآرایی آشنایی نداریم و یا اینکه نمیشه برای هر مهمونی و دورهمی کوچیکی راهی آرایشگاه بشیم، پس بهترین کار ممکن اینه که با ترفند هایی که می تونند باعث حرفه ای تر دیده شدن آرایش ما بشند آشنا بشیم.

نکات آرایشی تا مثل ماه بشی؛ از رُژ گرفته تا هرچی اون زیر میرا بلد نیستی

ما بهتون چند تا ترفند آرایشی رو معرفی میکنیم که با رعایت کردن اون ها می تونید آرایش خودتون رو چند برابر خوشگل تر و فریبنده تر کنید. مطمئنا یه آرایش درست حسابی هم می تونه چهره شما رو زیبا تر نشون بده و هم می تونه باعث بشه که ظاهر شما منحر به فرد تر به نظر برسه.

1.خط چشم سفید و فراموش کن تا آرایش حرفه ای داشته باشی

حتما تا به حال بارها شنیدید و یا دیدید افرادی رو که میگند برای اینکه ارایش چشم هاتون زیبا تر بشه داخل چشمتون از مداد سفید استفاده کنید اما ما بهتون پیشنهاد می کنیم که به جای مداد سفید برای بزرگ تر نشون دادن چشم هاتون از مداد چشم نود یا کرم استفاده کنید چون که مداد سفید باعث میشه کمی حالت غیر طبیعی به چشم های شما داده بشه.

2.مرطوب کننده رو فراموش نکن تا آرایش حرفه ای داشته باشی

برای اینکه کرم پودر شما خوب روی صورتتون بشینه و پوستتون ترک ترک نشه باید حتما قبل از هر کاری به صورتتون مرطوب کننده بزنید حالا یه ترفند بسیار باحالی که برای درخشان کردن و صاف کردن پوستتون می تونید ازش استفاده کنید اینه که کرم پودر رو با کرم مرطوب کننده مخلوط کنید وبعد به صورتتون بزنید.

نکات آرایشی تا مثل ماه بشی؛ از رُژ گرفته تا هرچی اون زیر میرا بلد نیستی

3.فرموژه رو دریاب تا آرایش حرفه ای داشته باشی

داشتن مژه های بلند و فر باعث میشه تا چشم های شما درشت تر و البته زیبا تر دیده بشه. راحت ترین کار برای فر کردن مژه ها هم استفاده از فرمژه است، حالا اگر یکم فرمژه خودتون رو گرم کنید باعث میشه که مژه های شما برای زمان بیشتری فر و بلند بمونه، اما باید دقت داشته باشید که نباید فرمژه انقدر داغ بشه که باعث آسیب به مژه هاتون بشه.

4.مداد لب یا مداد چشم زینت بخشه پس حواست بهش باشه تا آرایش حرفه ای داشته باشی

استفاده از مداد لب مثل این میمونه که شما رژ لبتون رو آنکارد کنید به علاوه این که باعث میشه ماندگاری رژ لبتون هم بالا بره؛ اما چه مداد چشم و چه مداد لب پاهی وقت ها انقدر خشکند که ارایش کردن باهاشون خیلی آزار دهنده است این جور وقتا برای اینکه خط لبتون تیکه تیکه نشه و راحت از مداد هاتون استفاده کنید کافیه یکم با فندک گرمش کنید، البته حواستون باشه که فاصله نوک مداد با فندک زیاد باشه که فقط یکم گرم بشه نه این که بسوزه.

نکات آرایشی تا مثل ماه بشی؛ از رُژ گرفته تا هرچی اون زیر میرا بلد نیستی

5.کانسیلر رو فراموش نکن تا آرایش حرفه ای داشته باشی

به گزارش شایانیوز، خانم هایی که کلا عینکی هستند یا اون هایی که زیاد عینک آفتابی استفاده می کنند حتما این تجربه رو داشتند که روی بینیشون جای عینک میمونه، برای این که یان اتفاق نیوفته تنها کاری که باید بکنید اینه که کمی کانسیلر جای عینکتون بزنید.

6.حواست به ریمل باشه که خط خطیت نکنه تا آرایش حرفه ای داشته باشی

این که موقع ریمل زدن دستتون بلرزه یا حواستون نباشه و ریمل به پشت پلکتون بخوره اصلا چیز عجیبی نیست اما برای تمیز کردنش همین جوری دست نکشید پشن پلکتون بلکه اجازه بدبد تا خشک بشه بعد با گوش پاک کن یا یه فرچه تمیز پاکش کنید.

نکات آرایشی تا مثل ماه بشی؛ از رُژ گرفته تا هرچی اون زیر میرا بلد نیستی

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی