|

از کم پشت بودن مژه هات خسته شدی؛ اینجا با کلی روش مژه هاتو عین سرنتی پیتی جذاب کن!

واسه داشتن یه میکاپ خفن و بی نقص به مژه های پرپشت و جذب نیاز دارین که اینجا قراره روش زیباتر کردنشون براتون توضیح بدیم.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شاید تابحال براتون پیش اومده باشه که بعد از کلی میکاپ و استفاده از کانسیلرهای رنگارنگ، تصور میکنین که هنوز یه چی کمه و باید یه کاری بکنین اما نمیدونین چی؟ اینجاست که یادگیری میکاپ اصولی و درست به شما کمک شایانی میکنه. به این معنا که تو میکاپ کامل شما از هیچ بخشی در صورتتون غافل نمیشین و حتی به کوچکترین بخش هم در چهرتون دقت میکنید.

مژه قطعا یکی از مهم ترین بخش صورت برای آرایش کردن به شمار میاد که خیلیا نسبت بهش بی توجهن. حالا اگه مژه های کم پشتی داری و میخوای بهترین فرم ممکن رو بهشون بدی تا چشمت عین یه ستاره بدرخشه، با ما همراه باشین و روش هایی که برای جذاب تر کردن مژه بهتون پیشنهاد میدیم رو امتحان کنید.

کاشت مژه چیست؟

یکی از روش هایی که برای جذاب تر کردن مژه ها به تازگی به جهان معرفی شده، کاشت مژه است. ممکنه تاکنون فقط نام برخی از روش های موقتی پرپشت کردن مژه رو شنیده باشین، ولی کاشت مژه یه روش تضمینی واسه حفظ جذابیت چشمان شما از طریق پرپشت کردن مژه هاتونه.

کاشت مژه ای که در کشور ما مرسومه به دو روش انجام میشه که یکی از  آن ها نامرئی و دیگری ابریشمی نام گذاری شدن. شما میتونین بسته به سلیقه تون و البته دلیل کم پشت شدن مژه ها انتخاب کنین و از جذابیت ظاهری خودتون شگفت زده بشید.

jb

1. مژه نامرئی

توی این روش مژه های شما به صورت کاملا طبیعی کاشت میشه و به طور دائم میتونین همیشه از جذابیتش بهره ببرین. علت دوام داشتن این روش و اینکه به اون کاشت نامرئی میگن، استفاده از تارهای موی سر خود فرده که باعث طبیعی تر شدن مژه میشه.

2. مژه ابریشمی

این روش همچون روش نامرئی به صورت دائم روی چشم های شما باقی نمیمونه. از این رو به کسانی که مشکل کم پشت بودن مژه رو به صورت ارثی دارن این روش توصیه میشه. زیرا قصد نداریم تمام پلک ها را با مژه بپوشونیم. در روش کاشت مژه ابریشمی از چسب برای اتصال تارهای مو به پلک استفاده میشه.

yfg

اکستنشن مژه چیست؟

اکستنشن یکی از روش های موقت پرپشت کردن مژه است که در اون از دو دسته تار مو میتوان استفاده کرد. هم تار موهای مصنوعی و هم تار موی طبیعی انسان که بسته به سلیقه مشتری و میزان هزینه ای که قصد دارین برای این کار انجام بدین، یکی از این دو مورد انتخاب میشه.

سپس تار موهای مدنظر به کمک چسب های مخصوص که انواع جنس چسب مژه به هزینه بستگی داره، روی پلک هاتون چسبانده خواهد شد.

ewe

کاشت یا اکستنشن؟!!!

اکستنشن اصولا طرفداران بیشتری داره، چون علاوه بر جذاب تر کردن چشم ها، عوارض کمتری در بر خواهد داشت. این  در حالی است که کاشت مژه به روش هایی که از تار موی انسان برای کاشت کمک گرفته میشه با خطرهای زیادی همراهه و نیاز به عمل جراحی داره.

به این دلیل که اکستنشن از حالت طبیعی مژه کم میکنه، بهتره زمانی اون رو انجام بدین که اندازه مژه هاتون کم باشه و تفاوت میان مژه های اکستنشن و مژه های اصلی چندان به چشم نیاد.

fesf

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی