|

اصول شیک پوشی

شیک پوشی شانسی نیستا اصول داره؛ مانتو شلوارتُ اینجوری که میگم خوشگل ست کن

خیلی از خانم ها برای انتخاب مانتو وقت و هزینه زیادی رو صرف میکنن اما در مورد شلوار خیلی حساس نیستن در حالی ک خیلی خیلی مهمِ.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مانتو و شلوار جزء آیتم های مهم تو استایل خانوما هستن که باید با هم تناسب داشته باشن هم از لحاظ رنگ هم از جهت مدل. پس اگه به شیک پوشی اهمیت میدید باید تو انتخاب این دو تا آیتم وسواس به خرج بدید. خیلی از خانم ها برای انتخاب مانتو وقت و هزینه زیادی رو صرف میکنن اما در مورد شلوار خیلی حساس نیستن در حالی که شلواری که با مانتوتون هماهنگی داشته باشه خیلی توی ظاهرتون تاثیر میزاره.

توی این مطلب میخوایم بهتون بگیم که هر مانتویی رو با چه شلواری بپوشید تا بتونید استایلی شیک و بی نقص برای خودتون بازید پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

مانتوی کتی با شلوار دمپا گشاد، جین اسکینی، راسته، بگی

مانتوهای کتی جزء مانتوهای پرطرفدار امسال هستن البته این مانتو ها به دلیل سادگی همیشه طرفدارای خاص خودشون داشتن اما امسال تونستن نظر طراحان مد جلب کنن و دوباره پشت ویترین بوتیک ها جا خوش کردن. این مانتوها توی طرح ها و رنگ های مختلف توی بازار هستند و شما میتونید براساس سلیقه ای که دارید گزینه مورد نظرتون انتخاب کنید. اگه مانتوی کتی انتخاب شماس در مورد شلوار دستتون بازِ بسته به اینکه رسمی پوش هستید یا اسپورت پوش میتونید شلوار مناسبی براش انتخاب کنید. به طور کلی مانتوهای کتی با شلوارهای دمپا گشاد، جین اسکینی، راسته و بگی خیلی خوب میشن.

مانتو کتی

مانتوی عروسکی با شلوار راسته، جین اسکینی، مام استایل

به گزارش شایانیوز، اگه خیلی طرفدار ساده پوشیدن نیستید مانتوهای عروسکی انتخاب مناسبی است. این مانتوها معمولا دارای پف و چین زیاد هستند به خاطر همین هم تیپتونُ از سادگی در میارن. جین اسکینی بهترین انتخاب برای مانتوی عروسکیه؛ این شلوار جذاب و تنگ تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی تیپ شما داره. مام استایل و شلوار راسته هم با مانتوی عروسکی ظاهر جذابی رو براتون میسازن.

مانتوی عروسکی

مانتوی سنتی با شلوار واید لگ، راسته، جین اسکینی

اگه طرفدار مانتوهای سنتی هستید میتونید اونا رو با شلوار راسته، جین اسکینی یا واید لگ ست کنید. شلوار راسته و جین اسکینی رو مطمئنا می شناسید اما احتمالا اسمِ واید لگ تا حالا به گوشتون نخورده. واید لگ شلوار هایی هستند مثل شلوار های بگی که در قسمت بالایی یعنی فاق و باسن جذب و فیت هستند و هرچی که به قسمت پایین پا نزدیک میشن گشاد تر میشن. فرق عمده ای که بین شلوار بگ و شلوار واید لگ وجود داره آزادی و گشادی بیشتر توی قسمت دمپاست، به نوعی می تونیم بگیم شلوار های واید لگ یه چیزی مابین شلوار بگ و دامن شلواری هستند.

مانتوی سنتی

یکی دیگه از تفاوت های واید لگ با بگی اینِ که این روزا واید لگ ها بیشتر با قد های کوتاه تر از 90 تولید میشن به این ترتیب بالاتر از قوزک پا قرار می گیرن. نکته ای که باید بهش توجه داشته باشید اینِ که شلوارهای واید لگ کوتاه که بالای قوزک پا قرار می گیرن معمولا برای خانم هایی که قد متوسط یا کوتاه دارن مناسب نیستند چون گشادی و کوتاهی شلوار باعث میشه اون ها کوتاه تر به نظر بیان، به این ترتیب اگر شما جزء این دست از خانم ها هستید و همچنان هم به شلوار های واید لگ علاقه دارید حتما سعی کنید انواع قد بلند این شلوار ها رو انتخاب کنید.

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما رو دنبال کنید.​​​​​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی