|

نکات پوشیدن و راه رفتن با کفش لژدار

5 قانون طلایی برای عاشقان کفش پاشنه بلند!

اولین قانون طلایی راه رفتن با کفش پاشنه بلند اینه که پاشنه باید قبل از پنجه روی زمین قرار بگیره. در این صورت راه رفتن آسون تر و زیباتر

لینک کوتاه کپی شد

حتما برای همتون پیش اومده که موقع راه رفتن با کفش پاشنه بلند پاتون پیچ بخوره یا بعد از چند دقیقه راه رفتن پا درد بگیرید یا اینکه ساق پاتون تیر بکشه، این اتفاق ها به این دلیلِ که راه رفتن با کفش پاشنه بلند اصول خاصی داره که باید رعایتشون کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که پوشیدن کفش پاشنه بلند برای مدت طولانی اصلا مناسب نیست و باعث گرفتگی پا، آسیب های مفصلی، آسیب به ستون فقرات، زانو درد، خار پاشنه، واریس و ... می شود.

به گزارش «شایانیوز»، اگر شما هم جزء کسانی هستید که دوست دارید هر از گاهی کفش پاشنه بلند بپوشید اما ترفندهای راه رفتن با این کفش ها رو بلد نیستید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

پاشنه باید قبل از پنجه روی زمین قرار بگیرد

اولین قانون طلایی راه رفتن با کفش پاشنه بلند اینه که پاشنه باید قبل از پنجه روی زمین قرار بگیره. در این صورت نه تنها راه رفتن آسون تر میشه، بلکه زیباتر هم هست. وقتی کفش پاشنه بلند می پوشید قدم ها رو کوتاه بردارید بنابراین موقعی که با کفش پاشنه بلند راه میرید هر قدم نسبت به کفش معمولی کوتاه تره.

پوشیدن کفش پاشنه بلند

باید هر پا جلوی پای دیگه قرار بگیره

یکی از بهترین روش های راه رفتن با کفش پاشنه بلند اینه که هر پا جلوی پای دیگه قرار بگیره. برای تمرین این روش میتونید روی یک خط مستقیم راه برید.

بالا و پایین رفتن از پله با کفش پاشنه بلند

هنگام پایین رفتن از پله با کفش پاشنه بلند برخلاف سطح زمین، پاشنه و پنجه را همزمان روی هر پله بگذارید تا تعادل شما حفظ شود. وقتی با کفش پاشنه بلند از پله بالا میرید، سعی کنید پاشنه را روی پله قرار ندهید و تنها با کمک پنجه و کف پا بالا بروید چون ممکن سطح پله به قدر کافی عریض نباشه تعادل شما بهم بخوره.

پوشیدن کفش پاشنه بلند

کفش هایی با پاشنه های پهن انتخاب کنید

اگر کفش پاشنه بلند دوست دارید و دلتون میخواد به طور روزمره از این کفش ها استفاده کنید کفش‌هایی رو انتخاب کنید که پاشنه پهن تری دارند. با این مدل کفش‌ها بهتر میتونید تعادلتون رو در حین راه رفتن حفظ کنید. چون هر چه پاشنه کفش نازک‌تر باشه، راه رفتن با آن سخت‌تر میشه و فشار بیشتری به پا وارد می‌شود.

راه رفتن با کفش پاشنه بلند روی چمن

راه رفتن با کفش پاشنه بلند روی چمن روش خاص خودش رو داره. روی چمن باید وزن بدن رو روی پنجه پا بندازید و روی پاشنه ها فشار وارد نکنید در غیر این صورت پاشنه کفش در چمن فرو می رود.How-to-use-high-heels-cover

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی