|

چطور یک استایل پاییزی جذاب با ژاکت داشته باشیم؟

از زمانی که مد و لباس به یک تعریف مشخصی دست پیدا کرده؛ ژاکت بافتنی بخشی جداناپذیر از کمد لباس ها بوده! اما چطور ست زیبایی با ژاکت بسازیم؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ژاکت بافتنی را باید به عنوان یکی از کاربردی‌ترین آیتم‌های لباس گرم دانست که در فصل پاییز و بهار به عنوان لباس اصلی و در فصل زمستان به عنوان لایه‌ای از لباس‌هاس زمستانی مورد استفاده قرار میگیرد. درواقع از زمانی که مد و لباس به یک تعریف مشخصی دست پیدا کرده؛ ژاکت بافتنی بخشی جداناپذیر از کمد لباس ها بوده و همواره بخشی از مد را به خود اختصاص داده است. پس خرید ژاکت بافتنی به هیچ عنوان نگرانی بابت از مد افتادن را در ذهن ایجاد نمی‌کند.

با توجه به این تفاسیر؛ در نظر داریم روش‌های جالبی را برای ست ژاکت بافتنی به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

شلوار-جین+-بلوز-یقه-اسکی+-ژاکت

شلوار جین+ بلوز یقه اسکی+ ژاکت

 اگر طرفدار استایل‌های کلاسیک، مینیمال و ساده هستید تا با زندگی‌تان تطابق داشته باشد و در هر موقعیتی بتوانید از آن استفاده کنید؛ این ترکیب بهترین گزینه است. استفاده از یک جفت کفش کتانی، یک شال ساده در کنار کیف‌های دوشی ساده میتواند به استایل شما جذابیت بیشتری ببخشد و آن را تکمیل کند. از این تیپ زیبا میتوان برای میهمانی‌های صمیمانه و خصوصی و همچنین پیاده‌روی استفاده کرد. بدون اینکه ذره‌ای نگران ناهماهنگی‌های استایل خود باشید.

دامن+ژیله+ژاکت

دامن+ژیله+ژاکت

ترکیب ژاکت بر روی یک پیراهن گلدار یک استایل فوق‌العاده زیبا و شیک است. میتوانید از یک کمربند هم بر روی ست ژاکت خود استفاده کنید. به این ترتیب کمی استایل خود را جمع‌وجور کرده و بر روی باریکی کمر و خوش فرم بودن آن مانور می‌دهید. در این استایل نباید اکسسوری‌هایی مانند بوت ساق بلند، جواهرات ساده و سنگین و همچنین شال رنگی را فراموش کنید. به این ترتیب استایلی تکرار نشدنی را برای خود خواهید ساخت.

شلوار-رسمی+بارانی+ژاکت

شلوار رسمی+بارانی+ژاکت

خوشبختانه ژاکت و بطور کلی لباس‌ های بافتنی در هر موقعیتی یک گزینه مناسب به شمار می‌آیند و میتوانند کارآمد باشند. اگر نمیتوانید در روزهای خنک از لباس‌های حجیم و ضخیم استفاده کنید؛ کافیست یک ژاکت از نوع ظریف را به همراه داشته باشید تا زیر لباس‌های رسمی‌تان به تن کنید. به این ترتیب؛ یک استایل فوق‌العاده را خواهید ساخت. در این مسیر استفاده از اکسسوری‌هایی همچون کیف کوچک و یا شال را فراموش نکنید. این اکسسوری‌ها جلوه‌ای تازه به استایل شما می‎ بخشند.

با این تفاسیر میتوان گفت؛ ژاکت یک انتخاب مناسب در تمامی فصول بجز تابستان است تا یک استایل تکرار نشدنی را برای خود بسازید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی