|

بر سنگ مزار علی سلیمانی چه نوشتند؟

علی سلیمانی که به دلیل ابتلا به کرونا در 21 مرداد ماه در سن 50 سالگی درگذشت، به تازگی عکسی از سنگ مزارش توسط همسرش منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

سنگ مزار علی سلیمانی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) با این جمله نقش بسته است:" هر کسی آمده است تا سهمش را بدهد و برود، این برای آمدنت بود. فراموش نکن که سهمی داری و به امید رفتنی نیکو" تا خدا

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا، علی سلیمانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون  که به دلیل ابتلا به کرونا در 21 مرداد ماه در سن 50 سالگی درگذشت، به تازگی همسرش سهیلا جوادی، عکسی از سنگ مزارش منتشر کرده است.

از جمله آثاری که علی سلیمانی به ایفای نقش پرداخته است می توان به فیلم های سینمایی چون "بی پولی"، "نجات یافتگان"، "قارچ سمی"، "خاله سوسکه" و..... اشاره کرد و از جمله آثار تئاتری اش هم باید از کارگردانی و بازیگریش در دو اثر به نام «مردی در آینه» و «مکعب» نام برد.

علی سلیمانی در تئاتر های "خنکای ختم خاطره" ، "چشم به راه میرغضب"، "عزیز مایی" ، "ترن" ، "شکار روباه" و نمایش اجرا نشده "روز حسین" و... هم به ایفای نقش پرداخته بود. از جمله مجموعه های تلویزیونی این هنرمند می توان به "وضعیت سفید"، "پایتخت 4" ،"  و "سقوط یک فرشته"، "داستان یک شهر" و... اشاره کرد.

62022377

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه