|

کتابی درباره زندگی ۵۰cent خواننده سیاهپوست آمریکایی

رپر آمریکایی خبرساز شد

کورتیس جکسون که 50cent نامیده می شود، برخلاف اسمش کارها را نیمه تمام انجام نمی دهد.او از تجربیات دوران کودکی برای نمایش جدید استفاده…

لینک کوتاه کپی شد

گروه هنر- «کورتیس جکسون» که 50cent   نامیده می شود، برخلاف اسمش کارها را نیمه تمام انجام نمی دهد.او از تجربیات دوران کودکی برای نمایش جدید استفاده کرده است.

به گزارش «شایانیوز»،هنگامی که 50centاولین آلبوم خود را که «ثروتمند شو یا بمیر» نام داشت منتشر کرد، به بهترین هیپ هاپ تبدیل و بهترین فروش را داشت. همچنین، نمایش تلویزیونی وی یکی از موفق ترین سریال های تلویزیونی با حق بیمه آمریکا بوده است.

Get-Rich-or-Die-Tryin-2005_i-success.ir-4

این مساله عامل تهیه چهارمین سری از سریال spin-off شد، کانن شخصیت اصلی این سریال مردی مواد فروش بود که بر شخصیت جکسون نیز تاثیر عمیقی گذتشه.

جکسون به اسکای نیوز گفت:او از کورتنی خواست که «بدترین شخصیتی را که آنها در تلویزیون دیده اند بازی کند،بنابر این اگر من نقش یک شخص بد را بازی کنم، میخواهم یک پسر بد واقعی را بازی کنم.»

جکسون در این سریال سال های جوانی کانن را رویات می کند و سرانجام روایت به شکل دیگری به پایان می رسد.

power-book-III-Raising-Kanan-752x440-1-e1609119213606

50cent می گوید: تمام چیزهایی که پشت سر می گذارید، شما رابه همان چیزی تبدیل می کند که هستید،من معتقدم تجربیات او (کانن)او را مقاوم تر کرده تا جایی که او همان شخصی شد که در آغاز کتاب قدرت می دیدم.بنابراین شما چیزهایی را می بینید که او پشت سر گذاشته و او را به آن تبدیل کرده است.

برای اصالت دادن به  شخصیت «کانن»، جکسون از تجربیات خودش در بزرگ شدن در کویینز نیویورک استفاده کرده است.

منبع:news.sky.com

مترجم:مریم کردنظیری

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها