|

حاج آقا همتی ادمین پیچ بهنوش بختیاری روحانی قلابی بود!

حاج آقا همتی روحانی ادمین پیچ بهنوش بختیاری روحانی قلابی بود

لینک کوتاه کپی شد

قتل روحانی در محله چیتگر رازگشای یک مرد متقلب شد. بهنوش بختیاری پرده از قتل روحانی در پیج اینستاگرامی اش برداشت و عکسی انتشار داد که مردی با هویت همتی در لباس روحانیت با عمامه سیدی بود و با او سلفی انداخته بود. اما قتل روحانی در محله چیتگر توسط یک زن و شوهر پرده از روحانی نما بودن او برداشت شوک آورتر از قتل روحانی در تهران راز او بود و زوج قاتل در پرونده قتل روحانی دروغین در بازجویی‌ها پرده از انگیزه خود برداشته اند که هنوز مورد تایید قرار نگرفته است.

شنبه ۱۹ تیرماه بود که ماجرای کشف جنازه یک مرد در چیتگر به ماموران کلانتری ۱۴۵ وردآورد مخابره شد و با دستور بازپرس وهابی از دادسرای امورجنایی تهران تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی وارد عمل شدند تا با شناسایی صاحب جنازه بتوانند رازگشایی کنند.
 
1427543_601

بازداشت زن و شوهر در قتل روحانی قلابی

معاینه جنازه نشان می‌داد مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده است و کارآگاهان با ردیابی مشخصات مقتول خیلی زود با یک زن متاهل برخوردند که می‌توانست کلید اسرار این قتل باشد.

این زن جوان بازداشت شد و خیلی زود اقرار کرد با همدستی شوهرش دست به این قتل زده اند و در حالیکه فرضیه‌هایی مانند سرقت در انگیزه این زن و شوهر مطرح است آنان رفتار‌های نادرست مقتول انگیزه‌ای در قتل او دانستند.

افشای راز روحانی قلابی ادمین بهنوش بختیاری در پرونده قتل روحانی

درحالیکه تجسس‌ها نشان می‌داد مقتول یکی از فن پیج‌های معروف بهنوش بختیاری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران است اقدامات اطلاعاتی فاش کرد روحانی همتی به هیچ عنوان روحانی و سید نبوده است و با پوشیدن لباس روحانیت خیلی‌ها از جمله بههنوش بختیاری را فریب داده است.

بنابه این گزارش؛ تحقیقات همزمان پلیس با بازجویی از قاتلان روحانی قلابی روی اقدامات متقلبانه مقتول و فریبکاری هایش با سو استفاده از لباس روحانیت متمرکز است.

منبع: رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه