|

سیگار کشیدن ترلان پروانه و عذرخواهی در برنامه زنده

ترلان پروانه در برنامه ای که مهمان مجید صالحی بود ماجرای سیگار کشیدنش در یک فیلم را تعریف کرد و بابت این قضیه از پدرش عذرخوهی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

ترلان پروانه بازیگر جوان و خوش سیمای کشورمان در برنامه ای که مهمان مجید صالحی بود ماجرای سیگار کشیدنش در یک فیلم را تعریف کرد و بابت این قضیه از پدرش عذرخوهی کرد.

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد هجدهم تیرماه ۱۳۷۷ در شهر شیراز است.وی از سن ۳ سالگی کار هنری را آغاز کرده است. بعد از اینکه چند تیزر تبلیغاتی کار کرد وارد عرصه تلویزیون و سینما شد. بعد از اینکه استعدادش در زمینه بازیگری کشف شد فعالیتش را در سینما به صورت حرفه ای تری دنبال کرد. او برای بازی در فیلم آهوی پیشونی سفید از جشنواره فیلم کودک و نوجوان برنده پروانه زرین شد و به عنوان بهترین بازیگر دختر انتخاب شد.

ماجرای ازدواج و همسرش

ترلان پروانه تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد اس . تا به حال چندین بار خبر و شایعه ازدواج او با ارسلان قاسمی در سایت ها و شبکه های اجتماعی دست به دست شده است که اصلا واقعیت نداشته است تا جایی که خانواده وی از منتشر کنندگان این اخبار نیز شکایت هم کرده اند.

ارسلان قاسمی نیز در آخرین گفتگوی خود با شبکه تی وی پلاس به این حواشی پایان داد و گفت اصلا قصد ازدواج با ترلان را ندارد و فرد دیگری در زندگی اش هست که عاشق او می باشد. همچنین شایعه دیگری نیز در اردیبهشت ماه 96 مبنی بر ازدواج او با سعید عزت اللهی نیز منتشر گردید که آن هم صحت نداشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها