|

جشن ترخیص حسام نواب صفوی از آی‌سی‌یو پس از ابتلا به کرونا! + ویدئو

جمعی از اعضای کادر درمان بیمارستانd که حسام نواب صفوی در آن بستری است، ترخیص او از آی‌ سی‌ یو و انتقالش به بخش را جشن گرفتند.

لینک کوتاه کپی شد

پنجشنبه هفته گذشته بود که حسام نواب صفوی با انتشار عکسی از خود بر روی تخت بیمارستان از ابتلایش به بیماری کرونا خبر داد. نواب صفوی برای این عکس که او را با دستگاه تنفس مصنوعی نشان می داد نوشت: «متأسفانه علىرغم رعایت تمامى پروتکل ها خیلى غیرمنتظره و ناگهانى دچار کرونا شدم، باور کردنى نبود که حال خوب و بدم تنها چند ساعت فاصله داشت، ممنونم از دکتر هاشمیان عزیزم که از همان اولین دقایقى که متوجه شدم دلسوزانه و صبورانه من رو همراهى کردن»

جمعی از اعضای کادر درمان بیمارستان خصوصی در تهران که حسام نواب صفوی به علت ابتلا به کرونا در آن بستری است، ترخیص او از آی‌سی‌یو و انتقالش به بخش را جشن گرفتند. از این جشن ویدئویی نیز منتشر شده است. انتشار این ویدئو با توجه به شرایط بحرانی فعلی کشور از جهت آمار بالای مبتلایان و قربانیان کرونا و کمبود امکانات برای رسیدگی به بیماران، با واکنش هایی رو به رو شده است. حسام نواب صفوی پس از بهبودی نسبی حالش و انتقال به بخش گفت آرزو دارد در راه وطنش بمیرد نه در تخت بیمارستان.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها