|

حمله به فردوسی‌پور به جرم ساختن برنامه موفق!

حملات به برنامه موفق و پربازدید فردوسی‌پور درحالی انجام شده که او توانسته بار دیگر توانایی‌های خود در برنامه‌سازی و اجرا را نشان دهد.

لینک کوتاه کپی شد

این روزها حواشی زیادی علیه برنامه عادل فردوسی‌پور به وجود آمده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرآنلاین؛ عادل فردوسی‌پور این روزها با سایت فوتبال 360 به اجرا برگشته و همراه با پژمان جمشیدی ویژه‌برنامه جام ملت‌های آسیا را اجرا می‌کند. ویژه‌برنامه فردوسی‌پور با حضور افراد مطرحی چون علی دایی، امیر حاج‌رضایی، کریم باقری، جواد نکونام، جواد کاظمیان و مسعود شجاعی بازتاب زیادی داشته و بخش‌های مختلف آن در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است. برنامه روز شنبه فوتبال 360 با حضور علی دایی در لایو اینستاگرام بیش از 100 هزار بیننده داشت که یک رکورد فوق‌العاده محسوب می‌شود.

در چنین شرایطی، علی‌رغم موفقیت‌های برنامه فوتبال 360، یک موضوع در برنامه روز شنبه که با حضور علی دایی پخش شد، باعث شده حملات زیادی به عادل فردوسی‌پور شود. ماجرا از این قرار است که با توجه به همزمانی بازی ایران و ژاپن با روز تولد علی دایی، سورپرایز کوچکی هم برای او در نظر گرفته شد و عوامل برنامه بدون اطلاع دایی از دختر نوجوان او هم دعوت کردند که این موضوع خوشحالی و ذوق‌زدگی شهریار فوتبال ایران را به دنبال داشت. پس از این برنامه اما بعضی صفحات توئیتری و کانال‌های تلگرامی از عادل فردوسی‌پور به دلیل حجاب نداشتن دختر نوجوان علی دایی و دست کشیدن مجری برنامه به سر او انتقاد کردند و واکنش تندی به این ماجرا نشان دادند.

این حملات به برنامه موفق و پربازدید فردوسی‌پور درحالی انجام شده که او توانسته با ویژه‌برنامه جام ملت‌های آسیا بار دیگر توانایی‌های خود در برنامه‌سازی و اجرا را نشان دهد. در همین مدت ویژه‌برنامه‌های صداوسیما در شبکه‌های 3 و ورزش نتوانسته مخاطبان رسانه ملی را راضی کند و انتقادات زیادی در خصوص آن به گوش می‌رسد. رفتارها و جملات عجیب مجریان و کارشناسان برنامه‌ها باعث نارضایتی مردم شده و انتشار ویدئوهای آن هم واکنش‌های تندی به دنبال داشته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی